Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Hanna Lis wróci do TVP, Kraśko wyleci?!

Szykują się wielkie zmiany w Telewizji Polskiej. Możliwe, że pracę straci wielu znanych dziennikarzy z Piotrem Kraśko na czele. Mówi się także, że szefem "Wiadomości" ma zostać... Hanna Lis.

Zamieszanie w telewizji publicznej wyjaśni się we wtorek, 12 października - donosi dzisiejszy "Fakt". Tego dnia ma odbyć się posiedzenie zarządu, na którym zapadną decyzje dotyczące przyszłości TVP.

Reklama

Na razie wiadomo, że jedynym prezenterem, który nie musi obawiać się o swoją posadę, jest Krzysztof Ziemiec. Stracić pracę mogą natomiast m.in. Piotr Kraśko, Bartek Wróblewski, Danuta Hołecka i Marek Pyza.

Zarząd Telewizji Publicznej jest podobno bardzo niezadowolony z pracy dziennikarzy programu informacyjnego stacji. Głównym kandydatem do zwolnienia jest szef "Wiadomości", Jacek Karnowski. Chodzą plotki, że jego stanowisko ma objąć... Hanna Lis, zwolniona z TVP półtora roku temu za "poważne naruszenie zasad etyki dziennikarskiej".

Przypominamy, poszło o to, że "Lisica" nie przeczytała na antenie fragmentu zapowiedzi materiału o rankingu europosłów, który wygrali deputowani PO. We fragmencie tym była bowiem informacja, że ranking przygotował Instytut Spraw Publicznych, którego szefowa, Lena Kolarska-Bobińska, startowała do Parlamentu Europejskiego z listy Platformy Obywatelskiej.

Hanna Lis oczywiście zaprzecza, jakoby miała wrócić do "Wiadomości". Jednak, jak jest naprawdę, przekonamy się dopiero we wtorek.

Dowiedz się więcej na temat: Hanna Lis | Piotr Kraśko

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje