Reklama
Reklama

Hanna Lis: "To cud, że jestem mamą!". Dziennikarka opowiada o życiu z endometriozą

Hanna Lis (51 l.) zdobyła się na szczere wyznanie. Dziennikarka ujawniła, że niewiele brakowało, aby jej córki się nie urodziły. Lis wyznała, że cierpiała na endometriozę, przypadłość, która utrudnia zajście i utrzymanie ciąży. "Jestem endo-free od lutego 2009 roku. Jestem matką. Jestem szczęściarą, wiem" - napisała dziennikarka.

Hanna Lis  to znana polska dziennikarka, prywatnie mam dwóch córek - Julii i Anny. Gwiazda niedawno wyznała, że przez 20 lat żyła z endometriozą, trudną do zdiagnozowania chorobą, która utrudnia zajście w ciążę i może prowadzić nawet do bezpłodności.

Hanna Lis szczerze o chorobie: umierałam z bólu

Dziennikarka w szczerym wyznaniu postanowiła podzielić się swoimi przejściami związanymi z chorobą. Przyznaje, że żyjąc z endometriozą, urodzenie dwóch córek to cud.

Reklama

Gwiazda ujawniła także, że przez bardzo długi czas lekarze nie byli w stanie poprawnie jej zdiagnozować i ignorowali ból, którego doświadczała. Twierdzili, że "histeryzuje" i że "ma boleć". Przez brak odpowiedniego leczenia jej stał się tragiczny.

Hanna Lis apeluje do kobiet, żeby walczyły o siebie

Dziennikarka zakończyła swój post apelem do kobiet, żeby nie bały się walczyć o siebie i swoje zdrowie.

Zobacz też:

Norbi mówi wprost o swoich wymaganiach finansowych! Ile zarabia w TVP?

Prawdziwe nazwiska polskich gwiazd! Oto, jak naprawdę się nazywają

Marta Manowska pokazała się bez makijażu. Fani oniemieli!

***

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziesz na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.pl

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Hanna Lis
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy