Przejdź na stronę główną Interia.pl
Przejdź na stronę główną Interia.pl

Hanna Lis powraca po chorobie!

Hanna Lis (46 l.) w ostatnim czasie zmagała się z chorobą. Jak sama zdradziła, problemy zdrowotne zaczęły się u niej prawie miesiąc temu!

W ostatnim czasie Hanna Lis nie była zbyt aktywna na Instagramie. Od dwóch tygodni nie dawała znaku życia. Jej fani mogli poczuć się zaniepokojeni nie na żarty. Zwłaszcza, że ze zdrowiem dziennikarki wcale nie jest najlepiej, o czym sama opowiadała w "Azja Express". "Mam jakąś tam wrodzoną, bardzo mocno przyśpieszoną czynność serca" - mówiła.

Reklama

Niedawno Hanka wstawiła najnowsze "selfie" z samochodu i wyjawiła wszystkim powody swojej nieobecności w sieci. "Wracam do żywych... dacie wiarę, że chorowałam prawie miesiąc?" - napisała.

Nie zdradziła, co dokładnie jej dolegało, a nie wszyscy uwierzyli w jej zapewnienia, że to dłuższe zniknięcie było wywołane kłopotami zdrowotnymi. "Chyba uroda była trochę poprawiana, stąd ta nieobecność" - możemy wyczytać w jednym z komentarzy.

Byli jednak też tacy, którzy w stronę Lisowej skierowali słowa wsparcia. "Pani Haniu domyślałam się że coś nie tak, mam nadzieje ze wychodzi Pani na prostą. Dużo zdrowia i siły życzę"- napisała jedna z internautek.

***
Zobacz więcej materiałów

Dowiedz się więcej na temat: Hanna Lis

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje