Reklama
Reklama

Halinka Mlynkova zaszokowała nowym wyglądem wyznaniem! Duże zmiany u piosenkarki i jej ukochanego!

Halina Mlynkowa (44 l.) w tym roku po raz drugi została mamą. Z partnerem Marcinem Kindlem na świecie powitali syna Leona. Wokalistka ma również dziecko z Piotrem Nowickim. Niedawno piękna Czeszka zamieściła w sieci zdjęcia swojej figury! Fani są w szoku, że po ciąży można tak szybko dobrze wyglądać. Faktycznie jej wygląd robi wrażenie? Zobaczcie zdjęcia!


Kariera Halinki Mlynkovej (44 l.) rozpoczęła się wraz z rosnącą popularnością zespołu "Brathanki" i wylansowanym hitem "Czerwone korale" (posłuchaj). Następnie kobieta wyszła za mąż za Łukasza Nowickiego i zniknęła ze sceny muzycznej, zajmując się wychowywaniem syna Piotra. Niestety małżeństwo z aktorem nie przetrwało, a 44-latka szybko pocieszyła się po rozstaniu i związała z producentem i muzykiem Leszkiem Wronką (sprawdź!). Również relacja z czeskim milionerem należy już do przeszłości, a Mlynkova układa sobie życie z wokalistą Marcinem Kindlem (zobacz!), z którym doczekała się wymarzonego dziecka (sprawdź). Niedawno artystka zamieściła w sieci zdjęcia, na których promienieje i zachwyca piękną sylwetką. Jak tego dokonała 4 miesiące po porodzie? Piosenkarka receptę na piękny wygląd zdradziła w rozmowie z "Super Express"!

Reklama


Halina Mlynkova zachwyca wyglądem po porodzie. Jaki jest jej sekret na piękną sylwetkę?

Okazało się, że sekret Mlynkovej to... karmienie piersią! To właśnie dzięki tej czynności kobieta ma smukłą sylwetkę. Jak widać naturalne metody są najlepszym sposobem na zgubienie dodatkowych kilogramów po ciąży.


Oprócz karmienia piersią piosenkarka ma czas na rozwijanie kariery. Aktywność zawodowa również sprzyja w szybkim powrocie do dawnej wagi.


Kiedy kolejny ślub?

Mlynkova zdradziła, że ze swoim ukochanym planuje ślub! Na jej serdecznym palcu pojawił się piękny pierścionek zaręczynowy. Kiedy odbędzie się uroczystość? Na ten moment wokalistka nie chce zdradzać szczegółów.

Przyszłej parze młodej gratulujemy!

Halina Mlynkova przerwała milczenie! Wyznała, że grożono jej śmiercią!

Halina Mlynkova o macierzyństwie. Dopiekła byłemu?

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie.


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Halina Mlynkova
Reklama
Reklama
Reklama