Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Halina Mlynkova oschle o ślubie Ewy Farnej! Komentuje brak zaproszenia!

Ślub Ewy Farnej (24 l.) był sporym zaskoczeniem dla jej fanów, bo do ostatnich chwil utrzymała go w tajemnicy. Nie zaprosiła także zbyt wielu gości, a wśród tych wybranych zabrakło Haliny Mlynkovej (40 l.). Teraz wokalistka postanowiła to skomentować.

"Kochani fani, nawet nie wiecie jak niezmiernie się cieszę, że mogę Was o tym poinformować "osobiście", własnymi słowami. Bo jak się bardzo chce, to można, nawet w świecie showbussinesu, albo mamy szczęście do ludzi wokół siebie, którzy obdarzeni naszym zaufaniem, zatrzymali w tajemnicy...

Parę dni temu wzięliśmy z moim Martinem ślub i przeżyliśmy najpiękniejszy dzień naszego życia. Po 4 latach związku, po 9 latach wspólnej przyjaźni w zespole"- napisała Ewa Farna pod opublikowanym 22 września zdjęciem z jej ślubu.

Reklama

Właśnie z tego postu wiele osób dowiedziało się o zwartym przez wokalistkę małżeństwie. Oczywiście pod wpisem posypały się szczere gratulacje, ale do tej pory wśród nich zabrakło życzeń od Haliny Mlynkovej.

Jej brak na ślubie Ewy zastanawiał wielu. W końcu to jej mąż przez lata pracował jako menedżer Farnej i mimo, że już ze sobą nie współpracują, to nadal utrzymują kontakty.

Brak zaproszenia na ślub i oficjalnych życzeń dla nowożeńców skomentowała w końcu sama Halina. Widać, że plotki na temat jej kontaktów z Ewką bardzo ją zdenerwowały.

"Nie mam żalu do Ewy Farnej, bo to jej sprawa kogo zaprasza na ślub, tym bardziej, że nie jesteśmy koleżankami tylko znajomymi z branży. Nie jestem o nikogo zazdrosna, zajmuję się swoim życiem, rozpoczęłam nowy etap w życiu i nie mam czasu na plotkarstwo i tym podobne głupstwa. Na razie sprawą zajmują się prawnicy, sprawdzam, czy może się tym zająć również policja. Tyle z mojej strony, a Ewie życzę szczęśliwego życia!" - napisała na swoim profilu wokalistka. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo:

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Halina Mlynkova | Ewa Farna

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje