Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Halina Mlynkova nie wygląda zbyt korzystnie na tym zdjęciu!

Halina Mlynkova (40 l.) 22 czerwca obchodziła urodziny. Czyżby po przekroczeniu magicznej czterdziestki pojawiły się oznaki starzenia na jej twarzy? Nowe zdjęcie mówi samo za siebie…

Zawsze zadbana, z cudowną figurą zachwycała na salonach. Nikt nigdy nie dawał jej więcej niż 30 lat, aż do pewnego momentu. Wiadomo, że pod warstwą makijażu można ukryć oznaki przemijającej młodości.

Reklama

Na nieszczęście Halinki obecnie panuje trend na pokazywanie się bez makijażu i chętnie robią to także gwiazdy.  Idąc za tą modą piosenkarka opublikowała niedawno zdjęcie, na którym pozuje z ciastem, które własnoręcznie upiekła.

Na zdjęciu jest oczywiście bez grama pudru. Niestety podkrążone oczy, zmarszczki wokół nich i ziemista cera nie wyglądają najlepiej. Co dziwne, Fani skupili uwagę na cieście i komentowali wypiek, pomijając wygląd gwiazdy.

Wiadomo, że młodość nie trwa wiecznie, ale Halina wygląda na bardzo zmęczoną. Może przydałyby jej się kolejne wakacje. Na ostatnich była aż 3 miesiące temu, więc może czas na kolejny odpoczynek?

Jej o 17 lat starszy mąż na pewno zadba o to, żeby jego żona odpowiednio odpoczęła, tak jak w kwietniu na Mauritiusie.

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Halina Mlynkova

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama