Reklama
Reklama

Halina Frąckowiak zwiąże się ze znanym aktorem? "Ludzi jednej wiary wiele łączy"

Halina Frąckowiak (75 l.) od lat jest sama. Piosenkarka po trudnych doświadczeniach w miłości skupiła się na rodzinie. Jednak, jak donoszą media, bliski jest jej znany aktor, odtwórca roli "Faraona", Jerzy Zelnik. Co ich łączy?

Halina Frąckowiak - związki

Halina Frąckowiak piosenkarka znana z takich przebojów jak "Dancing Queen", "Papierowy księżyc", "Mały elf"  czy ""Napisz, proszę" miała bardzo skomplikowane życie uczuciowe. O swoim pierwszym związku z Józefem Szaniawskim mówi, że był bolesny i trudny. Piosenkarka (sprawdź!) i dziennikarz kochali się jednak tak bardzo, że byli gotowi skoczyć za sobą w ogień. Gdy ich syn Filip miał niespełna 5 lat, Szaniawskiego oskarżono o szpiegostwo i trafił na dziesięć lat więzienia. Na dodatek orzeczono w jego sprawie przepadek mienia. Tym samym Frąckowiak i jej syn stracili środki do życia. 

Reklama

Szaniawski wyszedł z więzienia w 1989 roku, jednak jego związek z Haliną Frąckowiak rozpadł się. Kilka lat później w 2012 roku dziennikarz, mimo iż był doświadczonym taternikiem, zginął tragicznie podczas powrotu ze Świnicy w kierunku Zawratu.

Halina Frąckowiak była przez kilka lat żoną Krzysztofa Bukowskiego, który również zmarł. Od tego czasu piosenkarka jest sama. Media donoszą jednak, że to się może wkrótce zmienić. 

Halina Frąckowiak i Jerzy Zelnik

Bliski Frąckowiak jest znany aktor Jerzy Zelnik. Tygodnik "Dobry Tydzień" zastanawia się, czy piosenkarkę i aktora łączy przyjaźń, czy też jest to coś więcej. Piosenkarka zapytana o jej relacje z Zelnikiem odpowiedziała:

"Nie spotkałam kogoś takiego, z kim chciałabym wziąć ślub. Ale jestem otwarta na wszystko, co dobre, piękne i kochane. Bardzo potrzebuję być z ludźmi. Mam rodzinę, uwielbiam, jak przychodzą do mnie goście. Staram się cieszyć tym, co jest", wyznała Halina Frąckowiak. "Znamy się od lat (z Jerzym Zelnikiem - red.). Ale nie jest to bardzo bliska relacja", wyjaśniła. 

Jerzy Zelnik z kolei skomentował te doniesienia krótko: "ludzi jednej wiary wiele łączy".

Frąckowiak i Zelnik znają się od lat. 40, dodajmy. Wzajemnie darzą się dużym szacunkiem i od lat spotykają się też na uroczystościach religijnych i patriotycznych. 

"Zaprzyjaźniona z artystami osoba obserwuje ich i sądzi, że są do siebie bardzo podobni i byliby piękną parą w jesieni życia" - czytamy w magazynie.

Kim jest Jerzy Zelnik?

Jerzy Zelnik (77 l.) to aktor znany z takich filmów jak "Faraon", "Piat i inni" czy "Przekładaniec". Po śmierci żony, z którą spędził ponad 40 lat życia, zaangażował się w życie polityczne. Podobnie jak Halina Frąckowiak wszedł w skład komitetu poparcia Jarosława Kaczyńśkiego w wyborach prezydenckich. Wspiera też kilka lat później komitet wyborczy Andrzeja Dudy.

Czy faktycznie Zelnika i Frąckowiak połączy uczucie?

Chcesz skomentować artykuł? Zrób to na Facebooku

Zobacz też:

Halina Frąckowiak wychwala polskich żołnierzy w TVP! "Świetnie się odnajdują"

Halina Frąckowiak: PRL-owska bezpieka ograbiła ją z całego majątku. Cudem uniknęła oskarżenia o... szpiegostwo!

Jerzy Zelnik zaskoczył wyznaniem. Takich słów mało kto się spodziewał!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Halina Frąckowiak | Jerzy Zelnik
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy