Reklama
Reklama

Hakiel zaskoczył przechodniów w biały dzień. Ale nawyczyniał

Marcin Hakiel, znany zawodowy tancerz i trochę życiowo poobijany były mąż Kaśki Cichopek, zaskoczył Warszawiaków "spontanicznym" tańcem na ulicy. Całe wydarzenie zostało uwiecznione i wywołało wiele emocji wśród internautów.


Niespodziewany pokaz tańca w środku dnia

Niecodziennym zdarzeniem w centrum miasta stał się taniec na przejściu dla pieszych. Marcin Hakiel wraz ze swoją taneczną partnerką wykorzystali chwilę, by pokazać swoje umiejętności w miejskim krajobrazie. 

Całe zdarzenie zostało uwiecznione na filmie, który później znalazł się na instagramowym profilu tancerza. Film zdobył ogromne uznanie wśród internautów, którzy byli zachwyceni zarówno pomysłem, jak i wykonaniem.


Reakcje fanów: "Zazdroszczę przechodniom"

Użytkownicy mediów społecznościowych nie mogli przejść obojętnie obok takiego wydarzenia. Pod nagraniem pojawiły się komentarze pełne podziwu i zachwytu. 

Reklama

"Zazdroszczę przechodniom, którzy na żywo mieli okazję zobaczyć ten niesamowity pokaz" - napisała jedna z internautek.

"Wow, super Marcinem, tyle radości i pozytywnej energii, życzę tak w tym tańcu brawa" - zachwyca się kolejna.

"Ja na pewno nie przeszłabym obojętnie nawet na pasach" - dodaje inna.

Nie zabrakło jednak i głosów z "drugiej strony barykady". 

"Mam wrażenie, że to radość na pokaz, która ma zakryć to co naprawdę w środku" - smuciła się jedna z fanek.


Życie prywatne Hakiela. Co po rozstaniu z Dominiką?

Mimo że Marcin Hakiel jest aktywny zawodowo i często dzieli się z fanami swoimi projektami, życie prywatne tancerza wciąż jest przedmiotem troski jego wiernych fanek. 

Po przykrym rozstaniu z Katarzyną Cichopek wiele osób próbuje odgadnąć, jak potoczy się jego życie uczuciowe. Wiadomo, że po rozstaniu tancerz był związany z pewną Dominiką. Jednak i ten związek dobiegł końca. Wiele wskazuje na to, że Marcin Hakiel ma po prostu obecnie przerwę od życia uczuciowego.

"Marcin mówi, że jest gotowy na nowy związek, ale prawda jest taka, że on nie jest jeszcze w stanie zbudować poważnej relacji i się zdeklarować" - mówił jakiś czas temu anonimowy informator "Faktu".

My w każdym razie trzymamy kciuki za Marcina. Wygląda na sympatycznego faceta i wydaje nam się, że zasługuje na wierną i zakochaną w nim szczerze partnerkę.


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Hakiel
Reklama
Reklama
Reklama