Reklama

Reklama

Reklama

Gwiazdy TVN wspierają Wendzikowską po wyznaniu o mobbingu w TVN?! O co w tym chodzi

Anna Wendzikowska zdecydowała się opublikować post, w którym opowiedziała o mobbingu w pracy. Jej wyznanie i szczegóły, które opisała, wskazują na stację TVN, z którą jakiś czas temu się rozstała. Pod postem pojawiły się wpisy z gratulacjami od koleżanek z branży, m.in. Agnieszki Woźniak-Starak i Katarzyny Cichopek.

Ania Wendzikowska ofiarą mobbingu

Anna Wendzikowska zmieściła w sobotę wpis na Instagramie, w którym niejako rozprawia się z przeszłością. Opisała w nim, jak przez lata była mobbingowana w pracy i choć nie pada nazwa stacji, to można wywnioskować, że chodzi o TVN, z którym dziennikarka ostatnio się rozstała. 

Wendzikowska mocno przeżyła to, jak była traktowana. Doświadczyła depresji, myśli samobójczych i lękowych. Nie dała jednak za wygraną i postanowiła postawić się. Wysłała do dyrekcji stacji maila, w którym wszystko opisała.

Reklama

"Byłam poniżana, gnębiona, codziennie drżałam o pracę. Niby "gwiazda telewizji", a ja byłam traktowana jak dziewczynka z podstawówki, którą co chwilę bije się po łapkach za każde niedociągnięcie. Tak naprawdę byłam w swoim schemacie niewidzialności, niedocenienia i ciągłego udowadniania swojej wartości" - wylicza Ania.

I dodaje: "Kiedy zdjęto z anteny moje wejścia, w studio usłyszałam: "Sorry, Anka, nie oglądasz się". Pomyślałam, cóż, trudno, chodzi o dobro programu. Ale coś mnie tknęło i sprawdziłam wyniki sprawdziłam wyniki oglądalności z ostatnich tygodni. W momencie mojego wejścia wykres oglądalności pikował w górę. Wtedy usłyszałam: oglądalność nie jest najważniejsza".

Gwiazdy gratulują Ani Wendzikowskiej odwagi

W komentarzach pod jej wpisem pojawiło się wiele słów wsparcia. Głos zabrały także jej koleżanki z pracy. Agnieszka Woźniak-Starak napisała: "A ja Ci za tego maila już zawsze będę wdzięczna, bo udało się zmienić coś, co było beznadziejne, a wydawało się nie do ruszenia. Trzymaj się, Ania".

Odezwała się także Katarzyna Cichopek, która pochwaliła Wendzikowską: "Jesteś silna, piękna i mądra. Brawo za odwagę".

"Brawa za odwagę, Aniu" - napisała Katarzyna Glinka.

Czy rozumiecie, o co chodzi w tej historii i kto mobbingował Anię?

***

Zobacz też:

Anna Wendzikowska nie wstydzi się swojego ciała: "mam duże dłonie, ch*jowe włosy"

Zjawiskowa Kożuchowska, Wendzikowska, Woźniak-Stara, Krupińska, Gessler, Kazadi na balu TVN "Nie jesteś sam"

Majątek Anny Wendzikowskiej. Skąd bierze pieniądze na dostatnie życie?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Wendzikowska | Agnieszka Woźniak-Starak

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy