Reklama
Reklama

Anna Wendzikowska zripostowała fana: "duże dłonie i ch*jowe włosy"

Anna Wendzikowska chętnie dzieli się swoim życiem na Instagramie. Ostatnio wstawiła zdjęcie w białym kostiumie na plaży. Jeden z jej obserwatorów kąśliwie zauważył, że "coś dziwnego" dzieje się pod jej pachami. Jak zareagowała celebrytka?

Anna Wendzikowska (41 l.) chętnie pokazuje się na swoich social media. Szczególnie upodobała sobie fotki, na których odsłania swoje wdzięki. Nic w tym dziwnego, w końcu jej kariera rozpoczęła się od wystąpienia w filmie "Show", gdzie odegrała nagą scenę pod prysznicem. Drugim ulubionym kontentem Wendzikowskiej są podróże. Jak łączy te dwie rzeczy? Fotkami w stroju na egzotycznej plaży! 

Reklama

Ania Wendzikowska o swoim ciele "mam duże dłonie i ch*jowe włosy"

Niedawno Wendzikowska wstawiła zdjęcie w białym kostiumie. Jeden z jej obserwatorów pozwolił sobie na kąśliwą uwagę:

"A co ona ma pod pachami?" - napisał po zdjęciem celebrytki.

Wendzikowska postanowiła zripostować dociekliwego fana. Wymieniła swoje niedoskonałości, z których zrobiła się niezła lista:

"Mam 41 lat. Mam zmarszczki, przebarwienia, skórę na brzuchu, która zdradza moje dwie ciąże.. ewidentnie również coś dziwnego pod pachami, mam też bliznę na przedramieniu po operacji i wiele innych "mankamentów"... wąskie biodra, stopę rozmiar 39, duże dłonie, ch*jowe włosy... i pewnie jeszcze szereg rzeczy, których ja nie widzę, ale które ktoś chętnie mi wytknie..."

Jednak dziennikarka pokazała również tym komentarzem, że akceptuje siebie taką, jaką jest i że kocha swoje ciało:

""Nigdy nie chorowałam, nigdy nie byłam w szpitalu, nigdy nie miałam żadnego złamania. Nosiłam w nim dwie wspaniałe istotki i ono dało radę. Ono staje zawsze na wysokości zadania, kiedy mam szalone pomysły nowych sportów i aktywności"

Zobacz również:

Maria Sadowska zeznawała w prokuraturze w sprawie byłego męża Dody. Emil S. stanie przed sądem?

Sebastian Kulczyk sprzedaje luksusowy prezent od ojca. Zgadnijcie, ILE za niego dostanie!

Mel C. wyznała to dopiero po latach. Doszło do napaści przed koncertempomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Wendzikowska | bodypositive
Reklama
Reklama
Reklama