Reklama
Reklama

Gwiazda TVP brylowała w Opolu, wcześniej relacjonowała wojnę. "Jestem seksowna i religijna"

Karolina Pajączkowska (31 l.) nie ukrywa, że jest osobą wierzącą. Jej wizerunek w sieci jednak mocno odbiega od tego, co kojarzy nam się z osobą religijną. Dziennikarka TVP przyznaje, że zdaje sobie sprawę z tego, że jest seksowna. W rozmowie z "Faktem" opowiedziała, jak odnajduje się w medialnej rzeczywistości i z jakimi stereotypami się spotyka.

Karolina Pajączkowska gwiazdą TVP

Karolina Pajączkowska zasłynęła jako prowadząca Opole. Dziennikarka zrobiła na widzach wrażenie, głównie swoją urodą. Na co dzień pracuje w redakcji TVP i zajmuje się tematyką międzynarodową. Niedawno była nawet w Ukrainie i relacjonowała wojnę. 

W rozmowie z "Faktem" mówiła, że ludzie często postrzegają ją jako "głupią blondynkę" lub uważają, że robi karierę dzięki urodzie. Dziennikarka nie kryła, że jej bliscy ciepią, gdy czytają takie słowa. Ona jednak nie zatrzymuje się i mówi: "będę pokazywała, że współczesna kobieta to i matka, i kobieta sukcesu, i spełniona dziennikarka, która znajduje satysfakcję w pracy dziennikarskiej".

Reklama

Wspominała także o wyjeździe do Ukrainy, gdy spotkała się z głosami: "to żart, że blondynka relacjonuje wojnę". 

Pajączkowska walczy ze stereotypami i nie szczędzi sobie komplementów

Pajączkowska nie chce iść w programy rozrywkowe, a jej występ w Opolu to raczej jednostkowa sytuacja. Podkreśla, że nie tylko mężczyźni mogą relacjonować wojnę, czy ważne społecznie tematy. 

Nie szczędzi sobie komplementów, a pewność siebie aż od niej bije... "Ja jestem uosobieniem wszystkiego w jednym: i seksapilu, i wykształcenia i pokazywania mężczyznom, że możemy robić tak wiele. (...) Moim widzom, których szanuję, nie przeszkadza, że jestem kobieca. Taką stworzył mnie Bóg, nie wstydzę się tego. Jestem seksowna i religijna" - chwali się Pajączkowska.

Gwiazda TVP była jakiś czas temu w Charkowie. Wspominała, że wzięła ze sobą różaniec i kamizelkę kuloodporną. Codziennie się modliła, a w najtrudniejszych momentach rozmawiała z Bogiem. 

***

Zobacz także:

Tomasz Lis poniżał pracownika. Nagranie obiegło internet. "Z baranami nie można pracować"

Znamy nowe imię Dody! Podpowiedź? Pasuje do jej znaku zodiaku!

Wiemy, kiedy i gdzie odbędzie się pogrzeb Tadeusza Gołębiewskiego

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Karolina Pajączkowska | TVP
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy