Reklama
Reklama

Gwiazda "Top Model" zapewniała, że z mężem pokonali kryzys. Wszystko zmieniło się w mgnieniu oka

Martyna Kaczmarek, która szerszej opinii publicznej dała się poznać dzięki programowi "Top Model" i nadal pracuje jako modelka plus size, prywatnie była szczęśliwą żoną Mateusza. Niestety, ostatnio okazało się, że małżeńskie życie nie było usłane różami. Tajemniczy informator podał szokujące informacje.

Martyna Kaczmarek z 11. edycji "Top Model" jest gwiazdą sieci

Martyna Kaczmarek wzięła udział w 11. edycji show "Top Model" i zajęła 10. miejsce. Do dziś wykorzystuje swój sukces i na Instagramie przemawia do osób, które mają problemy z akceptacją swojego ciała.

O własnej działalności w sieci pisze krótko, lecz dosadnie: "pokażę Ci jak zaakceptować swoje ciało", a następnie wymienia, co jest na jej profilu ważne: "feminizm, pewność siebie, życie bez filtra".

Reklama

Martyna Kaczmarek o małżeństwie. Niedawno wszystko zmierzało ku dobremu

Niestety, choć Martyna Kaczmarek pięknie potrafi pisać o codzienności bez upiększeń i udawania kogoś, kim się nie jest, nie udało jej się stworzyć trwałej relacji z wieloletnim ukochanym.

W rozmowie z Kozaczkiem jeszcze w październiku zapewniała, że udało im się pokonać kryzys i uratować małżeństwo. Jak zdradziła:

"Rzeczywiście był taki moment w wakacje, że mieszkaliśmy osobno, nie była to sformalizowana separacja. To był czas, kiedy potrzebowaliśmy pomieszkać osobno, żeby pomyśleć nad naszym związkiem i nad tym, co dalej. [...] Mieliśmy rzeczywiście kryzys, aktualnie jest dobrze. [...] Myślę, że to, co jest bardzo cenne dla naszego pokolenia, jest to, że umiemy otwarcie rozmawiać o tych rzeczach. Czyli, że rozwód nie jest najgorszą rzeczą na świecie".

Kaczmarek z "Top Model" rozwodzi się. Dokumenty wpłynęły do sądu

Teraz wszystko wskazuje na to, że do sądu jednak wpłynął pozew o rozwód. Kozaczek został poinformowany przez informatora, że nie ma już powodów, by wierzyć w udaną przyszłość relacji znanej modelki:

"Jakiś czas temu Martyna podjęła ostateczną decyzję o rozstaniu z mężem, jest już w trakcie rozwodu".

Para miała rozstać się już w czerwcu, a potem, zgodnie z zapowiedzią gwiazdy, próbować ratować związek.

"Była próba zejścia, ale nieudana. Natomiast Martyna się nie załamuje. Zaczęła już nawet randkować - była widziana na aplikacji randkowej" - przekazało to samo źródło.

Martyna Kaczmarek ważnym głosem w sieci

Martyna Kaczmarek stała się ważnym głosem w interencie, gdy w kwietniu przemówiła w imieniu innych kobiet, które nie wiedzą, czy chcą, lub już są pewne, że nie planują macierzyństwa.

"Mam 28 lat i nie wiem, czy chcę mieć dzieci. Brakuje mi tego głosu w przestrzeni publicznej. Więc dzisiaj postanowiłam podzielić się swoją perspektywą i swoim głosem. Coraz częściej, w przeróżnych sytuacjach - towarzyskich, medycznych, rodzinnych pojawia się temat dzieci. Szczególnie że jestem ponad rok po ślubie. Z moich ust pada wtedy: Nie wiem, czy chcę" - pisała.

W kolejnej części wpisu kobieta skupiła się na tym, że nie wyklucza zmiany swoich planów - jednak chciałaby, aby ludzie akceptowali to, że w tym momencie ma wiele obaw i wolałaby usłyszeć "hej, to jest ok, każdy ma swój punkt siedzenia i od niego zależy punkt widzenia".

Dziś profil gwiazdy obserwuje ponad 148 tys. obserwatorów.

Czytaj też:

Martyna Kaczmarek źle życzyła Klaudii. Los się na niej okrutnie zemścił

Martyna Kaczmarek ujawnia żenującą prawdę o "Top Model". Umową zajął się jej prawnik [POMPONIK EXCLUSIVE]

POMPONIK HOT or NOT. Oceń, kto lepiej się ubrał w tym tygodniu

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Martyna Kaczmarek | "Top Model"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy