Reklama
Reklama

Gwiazda "Dzień Dobry TVN" nie żyje. Bez niego ten program już nie będzie taki sam

Smutne wieści dotarły w sobotni poranek do mediów. Jak przekazano, nie żyje znany m.in. z występów w "Dzień Dobry TVN" Norbert Bajan. Aktor i komik był wspaniałym człowiekiem, którego poczucie humoru wprawiało w dobry nastrój widzów TVN. "Zawsze uśmiechnięty, zawsze z dobrym słowem, zawsze gotowy, aby wysłuchać, pogadać i pomóc" - wspominają go przyjaciele.

Do mediów trafiła smutna informacja o śmierci lubianego aktora i komika. Norbert Bajan był częstym współpracownikiem "Dzień Dobry TVN", gdzie występował wraz z Katarzyną Kołeczek, odgrywając różnego rodzaju scenki rodzajowe w programie. 

Poza występami w TVN  związany był także z Klubem Komediowym i Teatrem Komedia. Niestety, widzowie więcej nie zobaczą go antenie czy scenie. 

Znany z "Dzień Dobry TVN" Norbert Bajan nie żyje

Jego bliscy przekazali smutne wieści o jego nagłej śmierci. 

Reklama

"Z ogromnym bólem żegnamy naszego przyjaciela Norberta Bajana. Norbert był wspaniałym kolegą, uwielbianym nauczycielem, wiernym przyjacielem. Zawsze uśmiechnięty, zawsze z dobrym słowem, zawsze gotowy, aby wysłuchać, pogadać i pomóc. Od samego początku wspierał naszą scenę swoim talentem i ciężką pracą. Był zawsze podporą dla swoich współpracowników i nigdy nie szczędził czasu i zaangażowania dla projektów, w które wierzył" - czytamy na Facebooku Resortu Komedii.

Potem podkreślono, jak wyjątkową osobą był Norbert.

"Ciężko jest nam opisać ból i pustkę jakiej doświadczamy jako środowisko. Odszedł młody człowiek, który mógł dać jeszcze tak wiele. Nie możemy się pogodzić z jego stratą. Będziemy go pamiętać zawsze. Norbert był prawdziwym artystą, głębokim idealistą i zawsze będziemy nasze wspólne wartości realizowali w naszej pracy, żyjąc z jego pamięcią" - czytamy.

Nie podano, co było przyczyną śmierci Norberta, ale z wpisu co nieco możemy się domyślić. Poproszono bowiem w nim, by nigdy nie bać się prosić o pomoc i być czujnym na każde niepokojące sygnały. 

"Pogrążeni w bólu apelujemy do was. Bądźcie czujni na innych. Wyciągajcie dłoń i rozmawiajcie. Jeżeli przeżywacie gorszy czas, nie zostawajcie sami. Szukajcie rozmowy z innymi, zwracajcie się po pomoc, bo ona jest na wyciągnięcie ręki" - czytamy. 

Katarzyna Kołeczek żegna Norberta Bajana

W jego nagłe odejście wciąż nie może uwierzyć występująca z nim w "DDTVN" Katarzyna Kołeczek:

"Strasznie mi dziś smutno. Odszedł piękny człowiek. Chodzące światło. Dobro i talent. Norbert, zapamiętam twój niesamowity uśmiech, serdeczność, piękno wewnętrzne i zewnętrzne. Nawet nie wiesz. jak bardzo będę za tobą tęsknić" - przekazała na Instagramie.

Zobacz też:

"Dzień Dobry TVN": Wpadka na wizji. Prowadząca powiedziała to wprost

Nowi prowadzący "DDTVN". Maciej Dolega i Edyta Zając dołączają do zespołu

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Dzień Dobry TVN"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy