Reklama
Reklama

Gwiazda "Daleko od noszy" odsłania ciało. Fani zachwyceni. "Piękne piersi"

Magdalena Mazur (46 l.) to jedna z aktorek, która grała w serialu "Daleko od noszy". 46-latka grała w wielu reklamach, filmach i serialach. Nie zrobiła jednak zawrotnej kariery. Mazur odkryła jednak potencjał, który dają social media i postanowiła go wykorzystać.

Magdalenę Mazur na instagramowym koncie obserwuje ponad 10 tysięcy osób. 46-letnia aktorka udostępnia tam zdjęcia z zagranicznych wakacji, a także prezentuje, jak wygląda jej życie codzienne. Od czasu do czasu zdarzy się również zaprezentować jej jakiś produkt czy stylizację.

Niedawno w sieci Magdalena opublikowała zdjęcie z urlopu, na który poleciała na Malediwy. Niektórym od tych fotografii może zrobić się gorąco.

Magdalena Mazur pozuje w skąpym kostiumie kąpielowym

Popularna niegdyś aktorka bardzo chętnie chwali się swoimi zagranicznymi podróżami. Instagramowe konto Magdy Mazur przepełnione jest zdjęciami z dalekich wypraw. Była już w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Hiszpanii, Omanie czy Indonezji. Gwiazda obrała teraz kierunek na Malediwy.

Reklama

46-latka prócz pięknych widoków postanowiła pochwalić się nienaganną sylwetką. Magdalena zapozowała w skąpym stroju kąpielowym.

"Słońce słońce słońce" - napisała Mazur w opisie fotografii.


Oczywiście nie obyło się bez komentarzy fanów gwiazdy. Większość była zachwycona jej roznegliżowanym postem.

"Kuszące piękne piersi""Może jeszcze jakieś zdjęcie od tyłu w tym stroju""Pięknie wyglądasz"

Madalena Mazur - kariera i życie prywatne

Magdalena Mazur urodziła się 26 maja 1976 roku w Katowicach. Jest absolwentką bibliotekoznawstwa i informacji naukowej na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Śląskiego.

Prowadziła program erotyczny "Różowa landrynka" w telewizji Polsat. Zagrała w wielu reklamach. W 2003 roku została obsadzona w roli pielęgniarki Magdy w serialu "Daleko od noszy", w którym grała do 2009 roku, a także w kontynuacjach produkcji: "Daleko od noszy 2", "Daleko od noszy. Szpital futpolowy" i "Daleko od noszy. Reanimacja". Od 2009 do 2010 roku wcielała się w postać Kai w serialu Polsatu "Pierwsza miłość".

W 2010 roku została prowadzącą polskiej wersji programu "Szał ciał emitowanego" w MTV Polska.

Od 2021 roku należy do kabaretu PanDemon.

Zobacz też:

Janachowska nie darowała Smaszcz. W odwecie ujawnia jej tajemnicę!


Marcin Meller odchodzi z TVN. Nie dawał już rady. Kulisy mocno smucą...

Marek Kondrat posiada ogromny majątek. Na czym się dorobił? Młoda żona wyjawiła, co naprawdę posiadają!

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy