Reklama
Reklama

Guzik nie gryzła się w język. Wyjawiła prawdę o macierzyństwie aktorek

Anna Guzik stara się każdego dnia łączyć życie rodzinne z pracą na scenie. Niestety, jak wyznała w ostatnim wywiadzie nie idzie jej to najlepiej. Wszystko przez napięty grafik i wielogodzinne próby, które sprawiają, że niekiedy nie ma chwili, by zająć się córkami. Aż trudno uwierzyć, co przeżywa…

Anna Guzik od wielu lat czynnie działa w przemyśle teatralnym i telewizyjnym. Aktorka zasłynęła z ról w takich produkcjach jak m.in. "Na Wspólnej", "Hela w opałach" czy "Pierwsza miłość".

W życiu prywatnym znalazła szczęście u boku Wojciecha Tylko, którego poślubiła dziesięć lat temu. Para nie obnosi się ze swoim związkiem i dba o swoją prywatność. Wspólnie cieszą się rodzinnym życiem, wychowując trzy córki: bliźniaczki Ninę i Barbarę oraz najmłodszą pociechę Bognę.

Reklama

Anna Guzik opowiedziała o macierzyństwie. Jako aktorka nie ma lekko

Anna Guzik nie ukrywa, że praca w branży filmowej wymaga od niej wielu poświęceń. Coraz trudniej jej połączyć rozwijanie kariery w show-biznesie i granie na deskach teatru z opieką nad córkami. Przez to, że jej praca jest mocno angażująca, niekiedy brakuje jej możliwości na spędzanie czasu z dziećmi.

"Moją uwagę i energię muszę podzielić między dom i pracę. Kariera jest raczej egoistką, wymaga całkowitego zaangażowania. Ja jako matka tego całkowitego zaangażowania dać nie mogę, daję z siebie tyle, ile jestem w stanie i tyle. Nie da się być równocześnie 12 godzin na planie zdjęciowym i z dziećmi. Albo, albo. Oczywiście pracuję w teatrze i na planie, zajmuję się dziećmi, ale często nie wyrabiam na zakrętach, więc nie udzielę nikomu żadnej złotej rady" - komentowała w rozmowie z Co za tydzień.

Aktorka przyznała,  że od czasu do czasu zdarza jej się zabierać córki na próby w teatrze. Choć wtedy chętnie oglądają ją na scenie, to nigdy jeszcze nie zasiadły na widowni podczas jej wieczornego występu przed publicznością, ponieważ o tak późnych porach chodzą spać.

"Natomiast widziały mnie w serialu "Na Wspólnej", śledziły moje występy w "Twoja twarz brzmi znajomo", wiedzą, że robię różne rzeczy, że śpiewam, występuję. Na razie tylko jedna deklaruje chęć bycia aktorką, reszta ma inne plany" - wyjawiła gwiazda.

Zobacz też:

Anna Guzik już tak nie wygląda. Wystarczyło odstawić te produkty, by waga spadła

Konflikt Bosackiej z Guzik zakończył się batalią sądową. Poszło na noże

Plotki o Annie Guzik to jednak prawda. Sąsiedzi nie kłamali

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Guzik
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy