Reklama
Reklama

Grób Krawczyka budzi mieszane uczucia. Skrywa rodzinną tajemnicę

Grób Krzysztofa Krawczyka nie wszystkim przypadł do gustu. Okazuje się, że nawiązuje on do nagrobków rodziców wokalisty. O "rodzinnej tajemnicy" powiedział menedżer Andrzej Kosmala.


Zmarły 5 kwietnia Krzysztof Krawczyk (sprawdź!) na cmentarzu w Grotnikach doczekał się grobu imitującego estradowe schody. Jest zdjęcie z mikrofonem i wielki krzyż. Zaprojektował go zaprzyjaźniony z rodziną ks. Krzysztof Niespodziański, a za wykonanie odpowiedzialny jest kamieniarz Andrzej Woźniak.

Kamień z granitu ma symbolizować moc i trwanie, kolor kamienia - nadzieję i wolność oraz łączność z naturą. Wielki cierniowy krzyż przypomina o wielkiej wierze muzyka. Jak się okazuje, jest niemal identyczny jak ten z grobu ojca artysty. Nagrobek Januarego Krawczyka zrobionego jest także z czerwonego piaskowca.

Reklama

Z kolei płyta z wizerunkiem wokalisty przypomina tę, która znajduje się na grobie matki.

Menedżer Krawczyka: Krzysztof przebił cenę dziesięciokrotnie

Menedżer Andrzej Kosmala zdradza, że Krzysztof chciał postawił ojcu grób, gdy był jeszcze nastolatkiem. Miał oddawać "charakter ojca, a jednocześnie symbolizować synowską miłość do niego".

Kosmala opowiada "Super Expressowi", że pewnego dnia Krawczyk zajrzał do jednego z zakładów kamieniarskich i zobaczył pomnik, który spełniał jego oczekiwania. Był on jednak już kupiony przez kogoś innego. Przyszły wokalista nie odpuścił.

Grób Krzysztofa Krawczyka bardzo podoba się wdowie Ewie, która - jak podkreśla - już za życia konsultowała z Krzysztofem to, jak ma wyglądać jego nagrobek.

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.pl

Awantura w Sejmie. Poseł nie chciał zejść z mównicy

Socha pokazała pokój dziecka. Jest załamana

Kolejny konflikt w rodzinie Górniak

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Krawczyk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy