Reklama
Reklama

Wnuk Krawczyka w dramatycznej sytuacji. Potrzebna pomoc

Bartek, jedyny wnuk Krzysztofa Krawczyka, wymaga natychmiastowej rehabilitacji. Potrzebne są pieniądze.


Nie ma jeszcze kolejnego terminu rozprawy sądowej dotyczącej walki o spadek po zmarłym piosenkarzu Krzysztofie Krawczyku, a do wiadomości publicznej docierają kolejne, sensacyjne fakty. Tym razem chodzi o prawowitego wnuka Krzysztofa Krawczyka - Bartka.

Jego tata Krzysztof Krawczyk junior (sprawdź) nie ukrywa, że sytuacja jest dramatyczna - chłopak pilnie potrzebuje opieki specjalistów, a ta... słono kosztuje.

Wnuk Krawczyka w dramatycznej sytuacji

Reklama

Prawowity wnuk Krzysztofa Krawczyka za życia dziadka dostawał niewielkie alimenty - kwota nie przekraczała podobno 1000 złotych. Teraz sprawy się skomplikowały. Chłopak może żądać alimentów od innych krewnych lub starać się o rentę rodzinną. To wymaga czasu, a rehabilitacja potrzebna jest już teraz.

Krzysztof junior chce zabezpieczyć syna, jeśli tylko będzie miał dostęp do pieniędzy po ojcu. Ma też jeszcze jedną rzecz do zrobienia:

Ciekawostką jest fakt, że podczas uroczystości pogrzebowych Krzysztof junior zobaczył swoje dziecko po raz pierwszy od lat.

Syn Krawczyka walczy o spadek

Junior z pomocą prawniczki walczy o zachowek po zmarłym ojcu. Chce sprawdzić, czy Krzysztof Krawczyk, podpisując testament, był w pełni świadomy tego, że wszystko zapisuje swojej trzeciej żonie - Ewie.

Jego mecenas wystąpiła już o dokumentację medyczną zaniepokojona słowami notariusza, który zeznał, że piosenkarz ostatnią wolę spisał w pozycji półleżącej.

W książce biograficznej "Życie jak wino" można przeczytać taką opowieść Ewy:

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie: https://www.instagram.com/pomponik.pl/

Niebezpieczna substancja w lodach

Maja Hyży kusi w bieliźnie

Sandra Kubicka i Baron potwierdzili związek

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Krawczyk | Krzysztof Krawczyk Junior | Ewa Krawczyk
Reklama
Reklama
Reklama