Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Grażynie Wolszczak nie zwalnia tempa. Chciała przejąć kolejny teatr!

Nie milkną echa ostrego konfliktu między Grażyną Wolszczak (61 l.), a Tomaszem Karolakiem (48 l.) o Teatr IMKA. Według najnowszych doniesień aktorka ma chrapkę na kolejny teatr.

Tym razem głos w sprawie zabrał dziennikarz i krytyk teatralny – Jan Bończa-Szabłowski wraz z właścicielką innej warszawskiej sceny – aktorką Anną Gornostaj. 

Jak donosi „Życie na Gorąco”, powstał artykuł, w którym dyrektorka Teatru Capitol twierdzi, że również i jej placówkę koleżanka po fachu chciała przejąć podstępem. 

„Z Grażyną Wolszczak miałam podobne problemy, na szczęście udało mi się jej pozbyć z teatru. Przystąpiła ze swoim wspólnikiem do spółki, która miała finansować Capitol. Szybko okazało się, że z roli partnerki finansowej i artystycznej chce przejść do roli dyrektorki (…) Podziwiam Tomka, że walczy o swój teatr, wiem, że się nie podda” – czytamy słowa Anny Gornostaj w artykule Jana Bończy-Szabłowskiego.

"Byłam zdziwiona. Jeździliśmy wcześniej razem na wakacje, czuliśmy się przyjaciółmi, a zachowała się jak agresor" - dodaje Anna.

Reklama

Na ripostę Grażyny Wolszczak nie trzeba było długo czekać. Tuż po publikacji artykułu wydała oświadczenie. Zapewnia w nim, że nie była w żadnej spółce finansującej teatr Capitol i nie miała zamiaru zostać jego dyrektorem. 

„Wszystko jest do sprawdzenia, z tym, że dojście do źródeł wymaga wykonania wysiłku” – napisała aktorka, dodając także, że nigdy nie przyjaźniła się ani nie wyjeżdżała na wakacje z Anną Gornostaj, a jedynie znają się ze studiów. 

Przypomnijmy, że wszystko zaczęło się od tego, że kończy się umowa między Teatrem IMKA Tomasza Karolaka a ZHP – właścicielem budynku, w którym mieści się siedziba teatru aktora. Nową umowę najmu od 1 lipca ZHP podpisał z Grażyną Wolszczak i jej wspólniczką. 

Co sądzicie o zachowaniu Wolszczak?

Wierzycie jej zapewnieniom? ***

Zobacz więcej materiałów wideo:


Życie na gorąco

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Grażyna Wolszczak | Tomasz Karolak | Anna Gornostaj

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje