Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Grażyna Szapołowska pogodziła się z córką! Przez lata były skłócone!

Grażyna Szapołowska (65 l.) kilkukrotnie wychodziła za mąż, jednak to z drugim mężem Andrzejem Jungowskim, ma córkę Katarzynę. Przez wiele lat niestety nie mogły się dogadać i dopiero teraz nastąpił pewien przełom w ich relacjach.

Już nie może doczekać się kolejnego weekendu, bo właśnie wtedy dom Grażyny Szapołowskiej zapełnia się bliskimi jej ludźmi. Aktorka uwielbia te spotkania i bardzo je sobie ceni. Jest to dla niej nowość, bo jeszcze kilka lat temu, nie w głowie jej było organizowanie rodzinnych spotkań.

Reklama

"Otworzyłam siebie i swój dom na bliskich i przyjaciół. Chcę się z nimi spotykać i spędzać czas. Rodzinne obiady, to coś, czego dotychczas u nas nie było" - wyznaje. 

I stało się to niemal z dnia na dzień. A pomogła jej w tym córka Katarzyna Jungowska. Okazuje się, że matka z córką choć bardzo się kochają, to jednak przez lata nie mogły znaleźć porozumienia. Szczęśliwie dzisiaj, są sobie bliskie jak jeszcze nigdy dotąd.

"Z Katarzyną nareszcie przestałyśmy drzeć koty" - zdradziła aktorka.

Ich relacje zaczęły się klarować już podczas pracy nad filmem "Piąte: Nie odchodź". Kasia jako reżyser zdecydowała się wówczas zaproponować mamie główną rolę.

"To był strzał w dziesiątkę, bo zbliżyła je ta praca. Wielokrotnie dyskutowały nad pomysłami, obie mają silne charaktery i czasami trudno było im dojść do porozumienia. Iskrzyło między nimi, ale potrzebowały takich starć, aby zrozumieć jak bardzo im na sobie zależy" - zdradza osoba zaprzyjaźniona z nimi.

Powoli, małymi kroczkami zaczynały coraz bardziej siebie rozumieć.

"Obie włożyły mnóstwo pracy i zaangażowania w to, aby móc ze sobą spokojnie rozmawiać, a nie trzaskać drzwiami. Zdobyły się na szczerą rozmowę, pozamykały stare sprawy i wszystko sobie wyjaśniły" - dodaje osoba z ich bliskiego otoczenia. 

Życie na gorąco

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Grażyna Szapołowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »