Niecodzienne sceny w TVN24. Agata Adamek pojawiła się bez buta
Agata Adamek pojawiła się w najnowszym wydaniu programu "Tak jest" bez... jednego buta. Widzowie TVN24 byli bardzo zaskoczeni takim obrotem spraw. Na szczęście reporterka nie czekała zbyt długo i ruszyła z wyjaśnieniami.
"Agata Adamek, witam państwa. A ponieważ wiem, że mam bardzo spostrzegawczych widzów, to muszę na początku wytłumaczyć, dlaczego przyszłam, żeby się z państwem spotkać, w jednym bucie" - zaczęła.
"To nie przez roztargnienie ani nie dlatego, że nie mam do państwa szacunku, tylko przytrafiła się kontuzja narciarska podczas uprawiania mojego ukochanego sportu, czyli narciarstwa pozatrasowego. Wszystko już niedługo będzie dobrze" - tłumaczyła dalej na wizji.
Goście programu od razu wypowiedzieli słowa wsparcia, co dziennikarka szczerze doceniła.
Agata Adamek ma sportową pasję. Dzieli się nią w sieci
Agata Adamek oprócz telewizyjnej kariery prężnie rozwija także swój profil w sieci. Na Instagramie ostatnio podzieliła się nagraniami ze stoku, co stanowi potwierdzenie jej sportowych przygód (ale i spowodowanych nimi problemów).
Dziennikarka opublikowała nawet oficjalne podziękowania, którymi zapewniła, że jeszcze nie powiedziała ostatniego słowa, jeśli chodzi o jej sportową pasję. Pod najnowszym nagraniem ze stoku napisała:
"W podziękowaniu za słowa otuchy i w odpowiedzi na postulaty, że może szachy, bo bezpieczniejsze".
Czytaj też:
Co za sceny na antenie TVN. Kraśko aż złapał się za głowę
Od plotek w sprawie Werner i TVN aż huczało. Gwiazda "Faktów" pierwszy raz wspomniała o zwolnieniu
Co za wpadka na żywo w TVN. Jacoń musiał przepraszać koleżankę z pracy








