Reklama
Reklama

Górniak szybko zaangażowała się w romans z Kraśko. Jedna decyzja sprawiła, że wszystko się posypało

Edyta Górniak ma za sobą wiele związków. Gwiazda przez lata starała się znaleźć "tego jedynego", ale bezskutecznie. Wśród partnerów artystki znalazło się wiele znanych nazwisk, na czele z Piotrem Kraśko. Jak się okazuje, uczucie tych dwojga było inne niż wszystkie. Płomienny romans szybko przerodził się w coś poważniejszego, a para nawet ze sobą zamieszkała. Niestety, wtedy wszystko zaczęło się między nimi psuć...

Edyta Górniak przez wiele lat próbowała stworzyć udany związek z rozmaitymi mężczyznami. Większość z nich, podobnie jak ona, obracało się w show biznesie. 

Wśród licznych obiektów westchnień Edyty znaleźli się m.in. Krzysztof Antkowiak, Dariusz Kordek, Piotr Gembarowski, Robert Kozyra, Piotr Schramm czy tajemniczy amerykański aktor William. W tym zacnym gronie znalazł się również Piotr Kraśko, wówczas dziennikarz TVP, który szybko podbił jej serce i równie szybko stał się jej przeszłością. 

Reklama

Górniak i Kraśko - wystarczyło jedno spotkanie, by zadurzyli się w sobie

Edyta Górniak poznała Piotra Kraśkę tuż po Eurowizji, która przyniosła jej rozgłos nie tylko w kraju, ale i na świecie. Piosenkarka osiągnęła bowiem niebywały sukces i zajęła drugie miejsce. Tuż po powrocie do kraju została zaproszona do Telewizji Polskiej, gdzie zasiadła twarzą w twarz z Piotrem Kraśko. To właśnie dziennikarz otrzymał za zadanie przeprowadzenie wywiadu z gwiazdą.

Już od pierwszego spojrzenia między tą dwójką wyraźnie zaiskrzyło, a zawodowa relacja szybko zmieniła się w coś więcej. Nie minęło kilka tygodni a Edyta i Piotr już mieszkali razem. Wspólne życie pod jednym dachem szybko ich jednak przerosło. Nie pomogło nawet to, że dla odmiany piosenkarka nie opowiadała o miłości do Piotra w gazetach.

Para od początku trzymała się na uboczu, co mogło zaskakiwać ze względu na to, że Górniak wcześniej nie stroniła od medialnych relacji. Niemniej jednak związek z Kraśko postanowiła zachować w tajemnicy. 

Nawet po rozstaniu, do którego doszło w zaledwie kilka miesięcy od rozpoczęcia romansu, nie zdecydowała się ujawnić, jak wyglądała jej codzienność u boku dziennikarza.

Górniak wspomina trudne przejścia. Nawet Kraśko nie był wobec niej lojalny?

Trzeba jednak przyznać, że Górniak chętnie opowiadała o swoich byłych. W 2021 roku znienacka zaczęła wychwalać w sieci Piotra Schramma, z którym również spotykała się przez pewien czas. Wówczas ujawniła, że tylko on był uczciwy wobec niej i lojalny. Można więc łatwo wydedukować, że Kraśko - podobnie jak inni ex partnerzy gwiazdy - miał swoje za uszami.

"To jedyny mężczyzna, który będąc ze mną w relacji, nigdy nie zawiódł mojego oddania i zaufania. (...) Jeden z tych, którzy bronią wizerunku faceta z klasą, podtrzymując wiarę w prawdziwych mężczyzn" - stwierdziła piosenkarka w publicznym wpisie.

Zobacz też:

Syn Górniak ruszył na rajskie wakacje w towarzystwie pięknej dziewczyny. Za wszystko zapłaciła... ona

Górniak hucznie świętuje urodziny syna. Wydała krocie na specjalny prezent

Edyta Górniak została zapytana o szansę Luny na Eurowizji. Takiej reakcji nikt się nie spodziewał

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Edyta Górniak | Piotr Kraśko
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama