Przejdź na stronę główną Interia.pl

Gojdź: jestem tak zakochany, jak nigdy w życiu jeszcze nie byłem!

Krzysztof Gojdź potwierdza, że od dwóch lat jest w szczęśliwym związku. "Lekarz celebrytów" nie chce natomiast zdradzać tożsamości ukochanej osoby, aby nie prowokować niepotrzebnych plotek...

Krzysztof Gojdź chętnie udziela wywiadów i lansuje się na salonach. Rzadko jednak dzieli się z mediami szczegółami ze swojego prywatnego życia. Portalom lifestyle'owym pozostają więc domysły odnośnie do jego związków. 

Reklama

"Lekarz celebrytów" przyznaje jedynie, że faktycznie od dłuższego czasu jest zakochany.

"To miłość już drugi rok, przepiękna miłość, zobacz, jak od razu się uśmiecham, jak mówię o tej miłości. Zbliżają się teraz walentynki, to będzie na pewno fajny, miły dzień" – mówi Gojdź agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Mężczyzna zapewnia, że takiej miłości dotąd jeszcze nie przeżywał. Nie chce jednak zdradzać tożsamości ani nawet płci obiektu swoich uczuć, aby nie prowokować niepotrzebnych plotek. Dla niego najważniejszy jest fakt, że jest obecnie bardzo szczęśliwy.

"Myślę, że ta osoba również, tworzymy bardzo fajny, zgrany duet, kochamy się, czego więcej potrzeba do życia?" – mówi Krzysztof. 

Jeden z najbardziej znanych obecnie lekarzy medycyny estetycznej w Polsce zdradza jednak, że osoba, z którą jest w związku, nie jest znana z okładek kolorowych magazynów.

Dowiedz się więcej na temat: Gojdź

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje