Reklama
Reklama

Gessler ma powód do dumy. Dostała kolejny program w TVN, a to nie koniec sensacji

Magda Gessler nie zamierza znikać z telewizji. Właśnie okazało się, że dostał kolejny program. Gwiazda „Kuchennych rewolucji” zaprosi przed kamerę wpływowych znajomych. Znamy szczegóły projektu...

Magdę Gessler widzowie mogą kojarzyć przede wszystkim z "Kuchennych rewolucji" i "MasterChefa". Znana restauratorka zasłynęła stanowczym charakterem, który nie raz pokazuje przed kamerą, trafnymi ripostami i pomysłowością. Okazuje się, że gwiazda TVN niebawem znów stanie przed kamerą, lecz tym razem będzie można ją zobaczyć w całkiem nowej odsłonie.

Gessler dostała nowy program. Będzie gotowała w otoczeniu gwiazd

Restauratorka niebawem będzie główną gwiazdą nowego programu TVN - "Restauracja z gwiazdami". W show skupi się na gotowaniu ze znanymi celebrytami z polskiego show biznesu, przygotowując przede wszystkim tradycyjne wigilijne potrawy, które każdy zna ze swojego domu.

Reklama

Wspólnie będą nie tylko ćwiczyć umiejętności w kuchni, ale również wrócą wspomnieniami do ważnych dla siebie chwil, szczególnie wiążących się ze świętami Bożego Narodzenia.

Razem z nią w show wystąpią m.in. Maja Popielarska, Klaudia El Dursi, Ewa Gawryluk, Marta Kuligowska i Monika Mrozowska.

Co więcej, gwiazdy pojawią się na antenie w towarzystwie swoich pociech, które pomogą im w zmaganiach. Wszystkiego dopilnuje natomiast Mateusz Hładki, który będzie pełnił rolę szefa sali.

Zobacz też:

Lara Gessler broni cateringu świątecznego mamy za prawie 2,5 tys. "Można to zrobić samemu"

Ceny u Gessler zwalają z nóg. Na Sylwestrze można się zrujnować

Narodziny córki zmieniły wszystko. Gessler nie mogła dłużej żyć bez ślubu

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magda Gessler
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy