Reklama
Reklama

Gelner odsłania kulisy związku ze starszą o siedemnaście lat Cielecką. "Nie zwróciła na mnie uwagi"

Bartosz Gelner (34 l.) to jeden z bardziej znanych polskich aktorów. Niedawno gościł w programie Szymona Majewskiego "Nie mam pytań". To właśnie w nim opowiedział o tym, jak układa mu się w związku z Magdaleną Cielecką.

Bartosz Gelner i Magdalena Cielecka - związek

Bartosz Gelner i Magdalena Cielecka według informacji, które pojawiają się w mediach, spotykają się od 2019 roku. To właśnie w tym czasie pojawiły się pierwsze plotki na ich temat oraz wspólne fotografie. Para nabrała jednak wody w usta i nie komentowała swojej relacji.

Magda i Bartosz prawdę o związku wyznali dopiero w 2021 roku. Gelner opisał wszystko w swoich social mediach, z kolei Cielecka udzieliła wywiadu dla magazynu "Zwierciadło". W rozmowie z dziennikarzami popularna aktorka opowiedziała o tolerancji środowiska na związki kobiet z młodszymi mężczyznami. Według niej jest w głównej mierze zależne od ludzi i ich postrzegania świata.

Reklama

"Niestety, tolerancja zależy od środowiska, w jakim żyjemy, od konkretnych ludzi, ich postaw, otwartości. Dotyczy to każdej nienormatywności - czy to religii, rasy, orientacji seksualnej, czy modelu życia. Miałam okresy, kiedy byłam sama. Bywało smutno, bo uwielbiam dzielić się z kimś życiem, ale nie byłam zdruzgotana, nieszczęśliwa. A jednak czułam, że jestem postrzegana jako ta, której znów się nie udało. A nie że może odzyskałam wolność!" - czytamy w wywiadzie.

W dalszej części rozmowy Magdalena Cielecka została zapytana o to, czy myśli o tym, co będzie za dekadę lub dwie. Okazuje się, że aktorka doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że Bartosz nigdy jej nie dogoni. Cielecka wyznała również iż nie wartościuje swojego partnera przez pryzmat wieku. Oddziela dojrzałość od tego, ile Gelner ma lat.

"Mam pełną tego świadomość, że on mnie wiekiem nigdy nie dogoni, a ja też na niego nie poczekam. Ale z jakiegoś powodu serce wybrało jego. Nie wartościuję go przez pryzmat wieku, tylko tego, jakim jest człowiekiem. Trzeba też oddzielić wiek od dojrzałości, bo to nie jest tożsame. Ktoś starszy może być dzieciakiem na wielu poziomach i odwrotnie, to bardzo indywidualne. Moje życie jest tu i teraz, takie. Jestem w nim na całość" - mówiła Cielecka.

Gelner wyjawił prawdę o związku z Cielecką

Teraz z kolei to Bartosz Gelner w rozmowie z Szymonem Majewskim postanowił nawiązać nieco do swojego związku z Magdaleną. Aktor zwrócił uwagę, że dziwi się, iż Magdalena nie zwróciła wcześniej na niego swojej uwagi. Gelner dodał także, że współpracował z nią już dużo wcześniej.

"Dziwię się, że Magda nie zwróciła na mnie uwagi wcześniej, bo przecież byliśmy dużo wcześniej wspólnie na etacie. Jakoś tak się po prostu przecięliśmy i tak to się wydarzyło" - powiedział Szymonowi Gelner.

Bartosz Gelner - życie prywatne i kariera

Bartosz Gelner urodził się 25 kwietnia 1988 roku w Katowicach. W 2008 roku zadebiutował na scenie Narodowego Starego Teatru. Po ukończeniu studiów przeprowadził się do Warszawy, gdzie rozpoczął współpracę z Nowym Teatrem. W 2013 roku zdobył Wyróżnienie Sekcji Krytyków Teatralnych ZASP za kreację Cetha.

Już po pierwszym roku dostał rolę w serialu "Przystań". Na trzecim roku studiów zadebiutował z kolei na kinowym ekranie w roli Aleksandra Lubomirskiego w filmie "Sala samobójców". Zagrał w serialu "Czas honoru" jako porucznik Alan Krawczyk. Występował w roli Bartosza Koszyka w serialu TVP2 "Barwy szczęścia".

Zobacz też:

Zakochani Cielecka i Gelner pielęgnują uczucie na wspólnym urlopie. Zdjęcie mówi wszystko

Cielecka i Gelner przetrwali kryzys. Różnica wieku nie ma dla nich znaczenia: "On mnie wiekiem nigdy nie dogoni"

Magdalena Cielecka nie skrywa już swoich uczuć. Poszła na randkę z dużo młodszym partnerem

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Bartosz Gelner | Magdalena Cielecka | Szymon Majewski
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy