Reklama
Reklama

Cielecka z Gelnerem przyłapani! Plotkowano o tym od dawna

Magdalena Cielecka (50 l.) znowu była widziana w towarzystwie Bartosza Gelnera (33 l.). Wydawało się, że ich związek to już historia. A jednak nie!

Cielecka i Gelner na spacerze w Warszawie

Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner od trzech lat pozostają w skomplikowanej relacji. Nikt nie dawał temu związkowi szans. Sami aktorzy nie potwierdzali ich w wywiadach. Do sieci jednak trafiały zdjęcia Cieleckiej i Gelnera ze wspólnych wypadów na miasto. W czasie pandemii spekulowano, że w ich związku nastąpił kryzys. Mówiło się też o rozstaniu. 

Reklama

Jednak ostanie zdjęcia, jakie zrobili paparazzi nie wskazują, bu para się rozstała. Aktorka w różowej czapce i maseczce na twarzy spacerowała po stolicy w towarzystwie Bartosza. Byli uśmiechnięci i zrelaksowani. Oboje wsiedli potem do miejskiego autobusu.

Pierwsze plotki o uczuciu łączącym 50-letnią aktorkę z młodszym o 16 lat Gelnerem pojawiły się tuż po rozstaniu aktorki z przewodnikiem Dawidem Wajntraubem. 
Wcześniej Cielecka była dość długo w związku z aktorem Andrzejem Chyrą. W 2006 roku zagrali kochanków w głośnym filmie "Samotność w sieci" i szybko wyszło na jaw, że namiętność między nimi jest nie tylko na ekranie. W 2012 rozstali się na dobre i znaleźli nowych partnerów.

Oboje znowu zagrają w filmie. Dla Cieleckiej to nie jest problem, jak wyjawiła w jednym z wywiadów:

Czy aktorka planuje założyć rodzinę podobnie jak Andrzej Chyra? A może przypieczętować swój związek z Bartoszem Gelnerem? Raczej nie. Nie tak dawno ujawniła, że już jej na tym specjalnie nie zależy.

Zobacz też:

Magdalena Cielecka zszokowała metamorfozą! Aż trudno ją rozpoznać!

Największa gwiazda rosyjskiej sceny uciekła z kraju "Boję się Hitlera z Leningradu"

Zakładnicy Rosjan wciąż w Czarnobylu. Jedzą raz dziennie

Pomagajmy Ukrainie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Cielecka | Bartosz Gelner
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy