Reklama
Reklama

Gardias zaliczyła wpadkę z bielizną! Fani: Jak w „Nagim Instynkcie”

Dorota Gardias opublikowała na Instagramie fotkę, na której widzimy jak siedzi okrakiem na fotelu w spódnicy. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, iż na zdjęciu załapała się także bielizna pogodynki. Fani dopatrzyli się nawet podobieństwa do… filmu „Nagi instynkt”!

Dorota Gardias: kariera w telewizji i na Instagramie

Dorota Gardias, podobnie jak wiele innych znanych osób, prowadzi profil na Instagramie z całkiem sporymi zasięgami. Jej konto obserwuje bowiem ponad 200 tys. osób. Dzięki temu może liczyć na współprace reklamowe, z których czerpie dochód.

Wprawdzie jakiś czas temu zdarzył jej się kryzys wizerunkowy, po tym, jak pokazała, że jedzie samochodem z córką, która nie miała zapiętych pasów, a nogi trzymała na desce rozdzielczej, jednak fani chyba zdołali już o tym zapomnieć.

Reklama

Na profilu Gardias pojawiają się fotki dokumentujące jej codzienność - wycieczki, przygotowania do eventów czy zwykłe selfie w windzie. Na zdjęciach od czas do czasu przewija się także jej córka, Hania, której ojcem jest obecny partner Edyty Herbuś, Piotr Bukowiecki.

Gardias zaliczyła wpadkę z bielizną

Gardias niemal zawsze pokazuje się w idealnym makijażu oraz fryzurze. Na fotce zrobionej na fotelu w przytulnym pomieszczeniu również tak jest. Pogodynka ma na sobie codzienny casualowy zestaw - golf i krótką spódnicę. Chyba jednak nie był to najlepszy wybór do pozowanej fotki, gdyż na zdjęcie załapała się także bielizna, a konkretnie majtki Doroty Gardias.

Nie wiadomo, czy nie zwróciła na to uwagi, czy po prostu uznała, że w niczym to nie przeszkadza, jednak fani zdołali dostrzec ten szczegół. Co ciekawe, pojawiło się nawet do słynnej sceny Sharon Stone, którą odegrała przed laty! "Prawie jak w "Nagim instynkcie"" - napisała jedna z osób.

Prawie w tym przypadku robi dużą różnicę, jednak trzeba przyznać, że fotka przyciąga uwagę. Choćby dlatego, że Dorota Gardias prezentuje na niej także swoje długie nogi, co również nie uszło uwadze fanów. "Wow kusząco wyglądasz ładne nogi" - napisał fan.

Zobacz też:

Dorota Gardias przeszła ciężkie chwile. Teraz deklaruje stanowczo: "Chcę żyć jak najdłużej’

Dorota Gardias znowu to zrobiła! Gorące zdjęcia pogodynki wyciekły do sieci

Dorota Gardias debiutuje w nowej roli! Czy zrezygnuje z pracy w telewizji?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dorota Gardias
Reklama
Reklama
Reklama