Reklama
Reklama

Dorota Gardias znowu to zrobiła! Gorące zdjęcia pogodynki wyciekły do sieci

Podziwiając kolejne sesje zdjęciowe Doroty Gardias (42 l.) można naprawdę uwierzyć w to, że wiek to tylko liczba! Pogodynka po raz kolejny w tym roku zdecydowała się na odważną sesję i kolejny raz rozbiera się w słusznej sprawie. Jaką inicjatywę wspiera tym razem?

Dorota Gardias zaczynała swoją karierę jako modelka

Dorota Garadias zaczynała swoją karierę w show-biznesie jako modelka, nic dziwnego więc, że uwielbia pozować przed obiektywem. Urodziwa pogodynka w 1999 roku zdobyła tytuł Miss Lubelszczyzny, a rok później została wybrana na najpiękniejszą studentkę Lublina. Na swoim koncie ma również wiele innych zaszczytnych osiągnięć, startowała również w konkursie na najpiękniejszą Polkę.
Prezenterka ma też za sobą kilka odważniejszych sesji - jej zdjęcia ukazały się kiedyś w magazynie dla panów "CKM". Jej fotografie zdobiły także okładki takich tytułów jak "Cosmopolitan", "Moda&Styl" czy "Cosmopolitan".

Reklama

Choć jak twierdzi gwiazda "Dzień Dobry TVN", kiedyś rozbierała się głównie z próżności, dziś wykorzystuje swoją sławę i doskonała prezencję w szczytnym celu.

Dorota Gardias odsłania ciało w szczytnym celu

Jakiś czas temu prezenterka wzięła udział w sesji topless dla miesięcznika "Prestiż", po to, by przypomnieć kobietom, w ramach "Różowego Października", o regularnych badaniach piersi.

"To zupełnie inna sesja. Inna ja. Inny cel i inne powody leżące u podstaw tej decyzji. Kiedyś rozebrałam się trochę z próżności. Dzisiaj chcę zwrócić uwagę na konkretną sprawę. Raka piersi. I nie tylko. (...) Chcę jedynie wykorzystać tę odrobinkę rozpoznawalności, aby przypomnieć kobietom, że rak czyha na każdą z nas" - czytamy w rozmowie z Prestiżem.

Podobny wydźwięk ma także jej najnowsza sesja, tym razem realizowana na potrzeby promocji podcastu "Mind Trip", produkowanego dla fundacji "Projekt Kobiety". Organizacja zajmuje się wspieraniem wszelkiego rodzaju działalności, wydarzeń i przedsięwzięć, w które zaangażowane są kobiety. Mogą to być zarówno wystawy fotografii, malarstwa i grafiki, wernisaże czy recitale poezji śpiewanej.

Żeby wesprzeć te działania, Dorota Gardias wzięła udział w odważnej sesji. Spoglądając na fotografie, można śmiało stwierdzić, że to znakomita forma promocji!

Oczywiście fani toną w zachwytach:

"Przeszłaś samą siebie" - czytamy pod zdjęciem. "Piękno trzeba pokazywać" - zauważył jeden z internautów.

Trzeba przyznać, że pogodynka prezentuje się doprawdy znakomicie! Aż trudno uwierzyć, że już jakiś czas temu skończyła czterdzieści lat! Figury mogłaby jej pozazdrościć niejedna dwudziestolatka.

Zobacz też:

Dariusz Pachut, ex Gardias, teraz ponoć randkuje... z Dodą. Z kolei inny ex Gardias - ojciec jej córki - jest teraz... z Herbuś 

Pogodynka TVN pozuje topless w magazynie Prestiż. Wszystko w związku z profilaktyką raka piersi

Dorota Gardias na Instagramie pochwaliła się nową fryzurą. Wygląda jak w peruce?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dorota Gardias
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy