Reklama
Reklama

Friz chce przeznaczyć milion dolarów na naukę i technologię, które "zrewolucjonują świat"

Ostatnie szczere wyznanie Friza zaskoczyło wiele osób. 25-latek ma plan, na co przeznaczy zarobione pieniądze.

Friz jest 25-letnim influencerem, który w ostatnim czasie bije rekordy popularności. Wszystko za sprawą lodów, które wypuścił razem z Ekipą. Lody stały się tak popularne, że ludzie zaczęli się przepychać, by dostać smakołyk. Co więcej, popyt na produkt tak wzrósł, że obecnie firma Koral produkuje aż milion sztuk dziennie. Zatem Friz może cieszyć się ogromnym sukcesem, który z pewnością przełoży się na pieniądze. Zamierza je wydać na słuszny cel.

Friz chce przeznaczyć wiele pieniędzy na naukę

Bez wątpienia tak udana inwestycja, jak lody Ekipy to strzał w dziesiątkę. Jak zdradził manager mężczyzny, Ekipa zarabia od 1 do 10 proc od sprzedaży jednego produktu (cena waha się od 2 do 2,80 złotych). Biorąc pod uwagę, że w ciągu doby może się sprzedać milion sztuk (taki jaki jest nakład) youtuberzy są w stanie zarobić w ciągu jednego dnia do 20 do 200 tysięcy złotych. 

Nic więc dziwnego, że Friz zaczął snuć plany, co zrobić z taką nadwyżką pieniędzy. Podzielił się nimi Twitterze i ku zaskoczeniu internautów 25-latek chce zainwestować ogromną sumę w naukę i technologię. Zamierza w ciągu pięciu lat uzbierać milion dolarów, więc prawie cztery miliony złotych. Tym samym pomoże wybitnym jednostkom w Polsce i zainwestuje w ich projekty.

Reklama

Internauci, choć byli nieco zaskoczeni, poparli pomysł Friza. 

Friz uważa także, że chciałby oddać cząstkę swojego sukcesu nauce. Jak wiemy Friz jest nie tylko pomysłodawcą lodów Ekipa, ale i założycielem Ekipy. To on jako pierwszy wpadł na pomysł stworzenia programu na miarę innych zagranicznych produkcji. Zaczął produkować filmy już w wieku 14 lat. Jego popularność stale rośnie od 2016 roku. Oprócz niego do słynnej Ekipy należą jeszcze: Mateusz Trąbka, Wujek Łuki, Wersow, Kasia Bożek, Pochciwy Krzychu, Marta Błoch, Marcysia, Mini Majk, Jakub Patecki i Piotr Nowak.

A wy co uważacie o jego pomyśle?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Friz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy