Reklama

Reklama

Reklama

Finał Eurowizji Junior: Sara Egwu-James na podium finału Eurowizji Junior! Wiadomo, które miejsce!

Sara Egwu-James (13 l.) reprezentowała w Polsce na konkursie Eurowizji Junior 2021 w Paryżu! Młoda piosenkarka była jedną z faworytek do wygrania w konkursie. Przewidywania okazały się słuszne, bo wokalistka znalazła się na podium! Które miejsce zajęła?

Sara Egwu-James od kilku dni jest w Paryżu, gdzie przygotowywała się na konkurs Eurowizji Junior. Piosenkarka zyskała rozpoznawalność, po tym, jak wygrała 4. edycję "The Voice Kids" i finałowy odcinek "Szansy na sukces".

To właśnie te zwycięstwa dały jej przepustkę do reprezentacji Polski w konkursie dziecięcej Eurowizji. Dzisiaj odbył się wielki finał w Paryżu, a na poznanie zwycięzcy czekaliśmy wiele miesięcy! W końcu wiadomo, kto wygrał na francuskiej scenie!

Sara wystąpiła z polsko-angielską piosenką "Somebody". Występ Polki był niezwykle widowiskowy. Warstwa wizualna i przedstawione wizualizacje zapierały dech w piersiach. Za choreografię odpowiadał Agustin Egurrola.

Reklama

Wiadomo, kto wygrał konkurs Eurowizji!

Zwycięzcą 19. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2021 została Armenia! Sara Egwu-James zajęła drugie miejsce, zdobywając łącznie 218 punktów. Zwycięska Maléna - reprezentantka Armenii, zdobyła 224 punkty. Niewiele brakowało, a Polka zdobyłaby pierwsze miejsce!

Sara skontaktowała się już ze swoimi fanami na Twitterze.

"Mogło być lepiej, ale jestem z siebie dumna. Napiszę coś jeszcze później. Kocham was wszystkich i dziękuję za wszystko" - brzmiały jej słowa.

Kibicowaliście młodziutkiej wokalistce?

Zobacz też:

Eurowizja Junior 2021. Sara Egwu-James obrzydliwie zaatakowana. Skandal przed finałem! 

Eurowizja Junior 2021: Sara Egwu-James już po finałowym występie. Tak prezentowała się na scenie!

Tak Julia Wieniawa świętowała urodziny!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sara James | Eurowizja Junior 2021

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy