Reklama

Reklama

Reklama

Eurowizja Junior 2021: Sara Egwu-James już po finałowym występie. Tak prezentowała się na scenie!

W Paryżu rozpoczął się finałowy koncert Eurowizji Junior 2021! Reprezentantka Polski Sara Egwu-James wystąpiła z polsko-angielską piosenką "Somebody". Młoda wokalistka jest jedną z faworytek do wygranej w konkursie.

Sara Egwu-James zakończyła właśnie swój wielki występ na paryskiej scenie! Piosenkarka zaśpiewała jako trzecia, zaraz po reprezentantach Niemiec i Gruzji.

Młodziutka artystka zaśpiewała utwór "Somebody" (sprawdź!), który został napisany specjalnie dla niej przez cenionych autorów: Patryk Kumór, Tom Martin, Dominik Buczkowski-Wojtaszek oraz Jan Bielecki.

Nie da się ukryć, że występ Polki był niezwykle widowiskowy. Zadbano o wyjątkową warstwę wizualną i piękne efekty świetlne. Za choreografię odpowiadał Agustin Egurrola, który osobiście zadbał o to, by tancerze doskonale prezentowali się na scenie.

"Jest pięknie! Są piękne wizuale, bardzo ładna kolorystyka. Tancerki są genialne, jest piękna choreografia... I moja sukienka też jest piękna" - mówiła Sara tuż przed finałem w rozmowie z "Eurowizja.org".

O tym, które miejsce zajmie nasza reprezentantka, zadecydują m.in. głosy, które będą stanowić 50% wszystkich punktów.

Tuż po występie piosenkarka została zapytana, jakie jest jej świąteczne życzenie. Wzruszona Polka odparła, że chciała być dumna ze swojego występu i to się jej udało. Wyjawiła, że cieszy się, że mogła reprezentować Polskę i ma nadzieję, że rodacy również są z niej dumni.

Jak podobał wam się występ Sary Egwu-James? Oglądaliście?

Reklama

Zobacz też:

Eurowizja Junior 2021. Sara Egwu-James obrzydliwie zaatakowana. Skandal przed finałem! 

Sara Egwu-James pokazała, kto wspiera ją w Paryżu! Tym nagraniem dementuje plotki

Tak Julia Wieniawa świętowała urodziny!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sara James | Eurowizja Junior 2021

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy