Reklama

Reklama

Reklama

Fani „Dzień Dobry TVN” krytykują Paulinę Krupińską. „Daj spokój z tym gwiazdorzeniem”

Prowadzącej „Dzień Dobry TVN” nieźle się oberwało. Paulina Krupińska zmierzyła się z falą krytyki. Fani mają do niej konkretne zarzuty.

Prowadzenie programu na żywo to duże wyzwanie, które wymaga przygotowania na różne - często niespodziewane - sytuacje. Paulina Krupińska stara się jak najlepiej dowodzić programem porannym "Dzień Dobry TVN". Fani telewizji śniadaniowej nie doceniają jej pracy, a co więcej mają do prezenterki zarzuty.

Paulina Krupińska skrytykowana w internecie

Jeden z widzów porannego programu TVN postanowił zwrócić uwagę prezenterce - Paulinie Krupińskiej, która jego zdaniem nie pozwala wypowiedzieć się gościowi zaproszonemu do programu, opowiadając zbyt wiele na temat własnych doświadczeń.

Paulina Krupińska odpowiada na krytykę

Reklama

Gwiazda TVN nie przeszła obojętnie wobec wspomnianego komentarza i postanowiła się wytłumaczyć.

Niestety, mimo szczerej odpowiedzi w sieci rozgorzał spór. Wiele osób zgodziło się ze słowami zasmuconej interneutki. Zgodnie twierdzili, że Krupińska ma kłopot ze słuchaniem zaproszonych do "Dzień Dobry TVN" gości.

"Pani Paulino, w ogóle nie słucha pani swoich gości."

"Dopuść wreszcie kolegę do słowa, daj spokój z tym gwiazdorzeniem."

"Czy ta pani Krupińska musi wszystkim ekspertom wchodzić w zdanie? Fizjoterapeutka tłumaczy, jak prawidłowo oddychać, a najmądrzejsza prowadząca zaczyna się wtrącać" - czytamy w komentarzach.

 

Paulina Krupińska - kim jest?

Prezenterka "Dzień Dobry TVN", Miss Polonia 2012, modelka. To właśnie określenia, które w pełni opisują 34-letnią Paulinę Krupińską. Gwiazda telewizyjna jest żoną muzyka Sebastiana Karpiela-Bułecki oraz matką dwójki dzieci: córki Antoniny i syna Andrzeja. Do tej pory prowadziła już m. in. "Klinikę urody", "Pytanie na śniadanie" i "Dance, Dance, Dance". 

Zobacz też:
Zygmunt Chajzer będzie robił komuś pranie. Prezenter telewizyjny wspiera WOŚP
Od 1 lutego ważność unijnych certyfikatów covid skrócona do 9 miesięcy 
Przegapiliśmy początek końca świata? Co mówi tajemniczy zapis z Biblii?     

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Dzień Dobry TVN" | Paulina Krupińska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy