Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Ewa Pacuła poleciała na wakacje do Stanów. Dwa dni później otrzymała tragiczną wiadomość z Polski

Ewa Pacuła (45 l.) i jej córka Nicole Saleta (23 l.) wakacje w Stanach planowały z niemal rocznym wyprzedzeniem. Niestety, do kraju musiały wrócić już po dwóch dniach pobytu za oceanem.

Obie nie mogły się doczekać dnia, kiedy polecą do Los Angeles. W Hollywood mieszka siostra modelki, znana aktorka Joanna Pacuła (60 l.), z którą Ewa ze względu na dzielącą je odległość widuje się dość rzadko.

Reklama

W Polsce pod opieką jej partnera Maćka zostały dwie młodsze córki Zuzia (6 l.) i Pola (3 l.). Ewa liczyła, że z Hollywood, gdzie moda i styl są obecne na każdym kroku, przywiezie wiele ciekawych inspiracji, które wykorzysta na swoim modowym blogu.

Niestety, dwa dni po przylocie do Stanów wraz z córką otrzymały od trzeciej siostry tragiczną wiadomość z Polski. Zmarła ich mama, która mieszkała w Tomaszowie Lubelskim. Nikt się tego nie spodziewał, bowiem starsza pani była w dobrej formie.

Ta wiadomość zmusiła je do natychmiastowego powrotu do kraju. To był najsmutniejszy koniec lata, jaki Ewa Pacuła kiedykolwiek przeżyła. W te trudne dni siostry były dla siebie podporą. Nie po raz pierwszy zresztą...

Kiedy Ewa Pacuła została mamą, Joanna, która nie ma dzieci, z radością powitała Nicole na świecie. Od tamtej pory się o nią troszczy. Była blisko, gdy Nicole miała przeszczep nerki. Dodawała otuchy Ewie, gdy rozleciał się jej związek z pięściarzem Przemysławem Saletą (49 l.) i trzymała kciuki, kiedy Ewa spotkała obecnego partnera Maćka.

"Siostrom jako pierwszym powiedziałam o ciąży. Zadawały milion pytań, szczególnie Joasia, która chciała przyjeżdżać ze Stanów, żeby wszystko planować. Ona to uwielbia" - wyznała w wywiadzie Ewa Pacuła. Bo dla Joanny Pacuły najbliżsi w Polsce są najważniejsi. Jest dumna zwłaszcza z chrześnicy, która mimo ciężkiej choroby stara się normalnie żyć, uczyć się, realizować marzenia. Jedno z nich, o ponownym wyjeździe do USA, być może spełni już niedługo.

***

Zobacz więcej materiałów:

Dowiedz się więcej na temat: Ewa Pacuła | Nicole Saleta

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje