Reklama

Reklama

Reklama

Ewa Mrozowska żegna się z widzami "Gogglebox". "To koniec mojej przygody"

Ewa Mrozowska przez osiem lat komentowała programy i filmy w programie "Gogglebox. Przed telewizorem". Celebrytka powiedziała dość. Od września nie wystąpi już w programie. Wspomniała o Sylwii Bombie.

Ewa Morozowska od początku "Gogglebox. Przed telewizorem" występowała w programie wraz z Sylwią Bombą. Obie panie z kubkami w rękach, często w kapciach siadały na kanapie i z ożywieniem komentowały programy telewizyjne i filmy. Były jedną z ulubionych par tego programu. Dzięki niemu zyskały miano celebrytek a Bomba zrobiła prawdziwą telewizyjną karierę - została zaproszona do występu w tanecznym show "Taniec z gwiazdami", gdzie zajęła wysoką pozycję, odpadłą dopiero w ćwierćfinale. 

Reklama

W ostatnim sezonie "Gogglebox. Przed telewizorem" Ewa Mrozowska wystąpiła z mężem, a Sylwia Bomba z kolejną przyjaciółką blogerką i tiktokerką Lili Antoniak. Po tym, jak Mrozowska i Bomba rozstały się, pojawiły się plotki, że panie przestały się dogadywać. Nie wiadomo czy tak było naprawdę. Jednak ich nowe duety już nie cieszyły się taką popularnością.

Ewa Mrozowska odchodzi z "Gogglebox".

Ewa Mrozowska ostatecznie postanowiła już nie pojawić się w nowym sezonie "Gogglebox". Pożegnała się z widzami na Instagramie. Twierdzi, że będzie tęsknić za swoimi fanami, ale jak wyjaśnia jej dalszy udział w programie jest już niemożliwy.

Mrozowska wspomniała też o przyjaciółce Sylwii Bombie. Podziękowała jej za wspólne osiem lat i za to, że namówiła ją na udział w show.

Przyjaciółka nie pozostała jej dłużna i miło skomentowała post Mrozowskiej. Osiem serduszek za osiem wspólnych lat.

Będziecie tęsknić za Ewą Mrozowską? Lubiliście jej komentarze?

Zobacz też:

Ewa Mrozowska z "Gogglebox. Przed telewizorem" urodziła! Jest zdjęcie

Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska z "Gogglebox" wystąpią w nowych parach. I to z kim!

Olivia Newton-John nie żyje. Gwiazda musicalu "Grease" miała 73 lata

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sylwia Bomba | Ewa Mrozowska | Gogglebox. Przed Telewizorem

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy