Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Ewa Krawczyk złożyła synowi Krzysztofa ofertę. Wszystko się nagrało!

Nie milkną echa reportażu na temat życia syna Krzysztofa Krawczyka. Autor, Tomasz Patora, w rozmowie z "Dzień Dobry TVN" zdradził kolejne informacje.

Reportaż "Uwagi!" o życiu syna Krzysztofa Krawczyka wywołał w Polsce duże poruszenie. Krzysztof Krawczyk Junior pokazał m.in., jak mieszka, opowiedział również o chorobie i kontaktach z rodziną.

Mężczyzna wyznał, że obecnie utrzymuje się tylko z renty, a większość czasu spędza, spacerując bez celu po mieście. Na co dzień zajmuje jednoosobowy pokój w mieszkaniu wujka, w którym często odbywają się imprezy, nie może więc przebywać tam w spokoju. 

Głośny reportaż skomentowała żona muzyka, Ewa Krawczyk.

Na jaw wyszło również, że we wrześniu ubiegłego roku Krzysztof Krawczyk sporządził nowy testament. Jak się okazało, wszystko, łącznie z prawami autorskimi, miało zostać przepisane żonie artysty. 

Reklama

Syn Krawczyka dostał propozycję od Ewy Krawczyk

Teraz syn Krawczyka dostarczył dziennikarzowi "Uwagi!" nagranie ze spotkania z Ewą Krawczyk.

Ewa Krawczyk miała przekonywać go również, by "dał sobie spokój z tą prasą, bo już ma tego dosyć".

Zarejestrowana rozmowa nie należy do najbardziej taktownych - żona zmarłego muzyka miała stosować na pasierbie wszelkie techniki manipulacji.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Krawczyk | Krzysztof Krawczyk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »