Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Ewa Farna i jej mąż zdecydowali się na poważny krok

Wspaniałe nowiny z życia Ewy Farnej (25 l.) i jej męża. Media donoszą, że małżonkowie kupili imponujący dom. Czyżby przygotowywali się do powiększenia rodziny?

Wokalistka kupiła dom za 20 mln koron. Czesi nazywają go "bajkowym miłosnym gniazdkiem". Wszystko wskazuje na to, że przygotowują się z mężem do powiększenia rodziny.

Reklama

Ewa Farna i gitarzysta z jej zespołu, Martin Chobot, pobrali się we wrześniu 2017 roku. Mieszkali w Pradze. Ale czeskie media informują teraz, że małżonkowie stali się ostatnio posiadaczami domu pod miastem. W przeliczeniu na złote wart jest ok. 3 mln zł. Część pieniędzy pożyczyli z banku.

Podobno przygotowują się do powiększenia rodziny. Warunki do wychowania dziecka pod nowym adresem są wspaniałe. Dom jest duży, piętrowy. Otacza go spory ogród, doskonałe i bezpieczne miejsce do zabaw. Stoi w cichej okolicy.

Małżonkowie poważnie myślą o przyszłości i mądrze się gospodarują. Pomocne jest wykształcenie męża Ewy. Martin nie tylko skończył konserwatorium, ale także Wyższą Szkołę Ekonomii. Jak podają czeskie gazety, Ewa i Martin mają inne inwestycje w Pradze. Będą jak znalazł, gdy ich pociechy dorosną.

*** 
Zobacz więcej materiałów:

Dowiedz się więcej na temat: Ewa Farna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje