Reklama
Reklama

Ewa Chodakowska potwierdza krążące plotki. To już koniec jej współpracy z Joanną Krupą

Joanna Krupa i Ewa Chodakowska zostały prowadzącymi nowy show stacji TVN - "Razem OdNowa", w którym celebrytki radziły parom z długoletnim stażem, jak poradzić sobie z rutyną w związku. Teraz okazuje się, że program może zakończyć się już po pierwszej edycji. Influencerka zdradziła, co jest powodem takiej decyzji.

Ewa Chodakowska i Joanna Krupa ruszyły ze wpólnym programem

Ewa Chodakowska i Joanna Krupa na początku roku wystartowały z autorskim programem "Razem OdNowa", który do razu wywoła wśród fanów spore zamieszanie.

Wszystko przez kontrowersyjną formułę formatu, w którym celebrytki radzą parom z długim stażem, jak poradzić sobie z rutyną w związku. Niestety widzom niespecjalnie spodobali się... uczestnicy show. Wśród fanów pojawiały się jednak także pozytywne komentarze - wielu internautów zwracało uwagę, że formuła "Razem OdNowa" jest świeża i "bardzo motywująca".

Reklama

Joanna Krupa i Ewa Chodakowska kończą współpracę

Pierwszy sezon programu słynnej modelki oraz fit-influencerki zakończył się raptem po ośmiu odcinkach. Chociaż jeszcze do niedawna wszystko wskazywało na to, że cykl doczeka się kontynuacji, właśnie okazało się, że realizacja drugiej edycji najprawdopodobniej nie dojdzie do skutku. Wszystko z powodu tego, że produkcja jest niezwykle czasochłonna.

"Nie spodziewałam się, że to jest program tak pochłaniający czas i energię" - wyznała Ewa Chodakowska w rozmowie z Plejadą.

Jednak nie tylko to stanęło celebrytce na przeszkodzie. Trenerka wyjawiła bowiem, że myślenie o programie spędzało jej sen z powiek.

"Przyszedł taki moment, kiedy ja byłam tak zaangażowana w ten projekt, że nie spałam po nocach, przeżywałam wiele kwestii, ludzie, z którymi się spotkałam, przysporzyli mi wiele radości, ale też dużo takich zmartwień, bo kiedy chcę komuś realnie pomóc, to zwyczajnie taką empatyczną i wrażliwą naturą wchodzę w te emocje i staram się ratować" - tłumaczyła.

"Razem OdNowa" zakończy się na pierwszym sezonie?

 Chociaż na pierwszy rzut oka mogło wydawać się, że praca nad "Razem OdNowa" nie jest aż tak trudna, prawda okazała się zupełnie inna.

"To nie jest w takiej sytuacji wcale proste. Ten program, choć z zewnątrz pozornie taki prosty, był (...) ciężki, bardzo wymagający i mierzył się tutaj z bardzo różnymi emocjami - to był pełen wachlarz - nie ukrywam. Oprócz tego, że są dni zdjęciowe, nagraniowe, to jeszcze są dni, kiedy trzeba wyjść i rozmawiać na temat tego programu. Ja fizycznie tego czasu nie mam" - podsumowała Ewa Chodakowska w rozmowie z serwisem.

Zobacz też:

Joanna Krupa po rozwodzie zaczęła chodzić na randki. Nie idzie jej dobrze

Marta Krupa przerwała milczenie ws. majątku byłego męża. Już nie ukrywa

Krupa nagle przerywa wywiad Mandaryny. W twarz mówi jej co o niej myśli

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Krupa | Ewa Chodakowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy