Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Ewa Chodakowska oburzona spekulacjami o oszustwie

Kilka dni temu pojawiły się spekulacje na temat rzekomych oszustw Ewy Chodakowskiej (32 l.) na jej stronie na Facebooku. Najsłynniejsza polska trenerka jest tym oburzona.

Ewa Chodakowska na swoim fanpage’u na Facebooku zamieszcza zdjęcia osób, które dzięki jej treningom i radom przeszły znaczącą metamorfozę.

Reklama

Zdjęcia te mają motywować innych do treningów i zdrowego odżywiania.

Niektórzy fani w komentarzach oprócz pochwał, często dopatrują się jednak drugiego dna, sugerując, że zdjęcia są nie do końca prawdziwe.

Ostatnio takie rewelacje podał też jeden z portali, co mocno oburzyło Chodakowską. Co więcej, pojawiły się też spekulacje, że na niektórych zdjęciach są... aktorki porno!

Trenerka nie mogła tego zostawić bez słowa i już następnego dnia wystosowała oświadczenie.

"Wcześniej nie weryfikowałam osób, nie podważałam ich autentyczności-nie miałam powodów.. Żeby unikać zarzutów "to nie ta sama osoba" zaczęłam wymagać zdjęć ukazujących nie tylko sylwetkę, ale tez twarz..

Jakiekolwiek insynuacje, ze kopiuje zdjęcia z internetu, sama je zestawiając i przypisując efekty swoim programom są nieprawdą i naruszają moje dobra osobiste.. Czysta manipulacja!!! " - czytamy na jej fanpage’u.

Ćwiczycie i słuchacie rad Chodakowskiej?


Dowiedz się więcej na temat: Ewa Chodakowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje