Reklama
Reklama

Eurowizja 2022. Kim jest Mika? To on skradł serca widzów. TVP ma problem z jego występem

66. Konkurs Piosenki Eurowizji odbywał się w tym roku we Włoszech, a jego prowadzącymi byli artyści bardzo popularni na Półwyspie Apenińskim: Laura Pausini, Alessandro Cattelan i Mika. To właśnie ten ostatni skradł serca fanów konkursu.

Eurowizja 2022. To on skradł serca widzów. TVP miała problem z jego występem

Jednym z prowadzących 66. Konkurs Piosenki Eurowizji był Mika. Brytyjski artysta jest bardzo popularny. Przebój "Relax, take it easy" (sprawdź!), dzięki któremu Mika zdobył sławę, jest szalenie znany i na pewno nie raz mogliście go usłyszeć. Artysta kilkakrotnie gościł w Polsce. Jego płyta "Life in Cartoon Motion" sprzedała się w nakładzie ponad 5,6 mln egz.

Mika jest popularny we Włoszech i Francji, gdzie zasiada w jury tamtejszej wersji show "The Voice". Piosenkarz ma 39 lat, 190 cm wzrostu i od 10 lat związany jest z producentem filmowym Andreasem Dermanisem. Otwarcie mówi o tym, że jest gejem. Podczas finału Eurowizji 2022 zaprezentował krótkie show. Miało ono być apelem o równość i miłość. Fani zgromadzenie w turyńskiej PalaOlimpico trzymali w dłoniach flagi z czerwonym sercem. Co ciekawe komentatorzy TVP nie skomentowali ani jednym słowem jego występu. 

Reklama

Wielu internautów twierdzi, że gdyby to Mika brał udział w konkursie, miałby spore szanse na wygraną.

Spore zainteresowanie wzbudziła też stylizacja Miki. Artysta i prezenter wystąpił w fuksjowym garniturze. Internauci zaraz porównali go do różowego zakreślacza.

Ciekawym momentem było też uczenie włoskiej gestykulacji. 

Polscy fani jednak mają do Miki pretensje, że pomylił się w ważnym dla nas momencie. Piosenkarz i prezenter pomylił Polskę z Holandią.

Zobacz też:

Eurowizja 2022. Szokujące stylizacje w finale konkursu

Eurowizja 2022. Marek Sierocki wskazuje faworyta

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Eurowizja 2022"
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy