Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Eurowizja 2016: Michał Szpak popłakał się na konferencji w Sztokholmie!

Michał Szpak jest już w Sztokholmie. Ma już za sobą pierwszą oficjalną próbę oraz konferencję prasową, na której się zalał się łzami!

12 maja w stolicy Szwecji odbędzie się półfinał Eurowizji 2016, w którym to nasz kraj będzie reprezentował właśnie Michał.  W Polsce jego piosenka pokonała utwory m.in. Edyty Górniak i Margaret, czy podobnie będzie poza granicami?

Reklama

Bukmacherzy dają Szpakowi spore szanse na zajęcie wysokiego miejsca. Na razie Michał skupia się na próbach oraz promuje swoją piosenkę w zagranicznych mediach. 

Wziął udział w konferencji prasowej z udziałem europejskich mediów. W pewnym momencie Szpak nie był w stanie ukryć wzruszenia. Wszystko z powodu jednego pytania. Pewien dziennikarz chciał dowiedzieć się, co inspirowało Szpaka podczas nagrywania ostatniej płyty. Wokalista ze łzami w oczach wyznał, że zadedykował płytę swojej nieżyjącej już mamie.

"Mama zmarła rok temu. To było dla mnie tragiczne doświadczenie. Nagrywając album skoncentrowałem się na emocjach. Moje życie to jedna wielka sinusoida. Raz jest naprawdę bardzo dobrze, a innym razem bardzo źle" - wyznał wzruszony Michał. 


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Michał Szpak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje