Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Euro 2020: Robert Lewandowski zawiedziony? Szok, ile reprezentacja Polska zarobi

23 czerwca nasi sportowcy rozegrali mecz o wszystko ze Szwecją. Niestety, reprezentacja Polski przegrała i tym samym pożegnała się z marzeniami o dalszym udziale w Euro 2020. Nasi piłkarze są zawiedzeni również wynagrodzeniem, jakie otrzymają. Trudno uwierzyć, w tą kwotę!

Polacy podczas Euro 2020 nie mieli szczęścia. W meczu ze Słowacją przegrali 1:2, a z Hiszpanią zremisowali. Rozgrywka ze Szwecją miała zapewnić nam awans do 1/8 finału Euro 2020, ale tak się nie stało. 

Nasi piłkarze ponieśli porażkę, a spotkanie zakończyło się wynikiem 2:3. Robert Lewandowski na Instagramie zabrał głos w sprawie porażki, nie kryjąc rozczarowania. 

Euro 2020: Tyle zarobią polscy piłkarze!

Polska reprezentacja na pewno musi być przybita, gdyż pożegnali się także z premiami. Jak donosi Sport.pl, sportowcy na swoje konta nie otrzymają nic! Jak to możliwe?

Reklama

Sportowcy z pewnością muszą być zawiedzeni takim obrotem sytuacji. Oczywiście sportowcy zostali pozbawieni premii, ale warto dodać, że już za sam udział w Euro 2020 każda reprezentacja, niezależnie od wyniku, otrzymała po 9,25 mln euro!

***
Zobacz więcej materiałów wideo:

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje