Reklama
Reklama

Euro 2020. Anna Lewandowska dostała prezent od męża. Tak uczcili rocznicę ślubu

Wielka radość u Lewandowskich! Anna i Robert świętowali właśnie 8. rocznicę ślubu. Niestety, tym razem nie mogą celebrować razem. Piłkarz przebywa na turnieju i rozgrywa mecze w ramach Euro 2020. Ale nie zapomniał o ważnym święcie i przyszykował dla żony wyjątkową niespodziankę.

Życie żony piłkarza ma swoje blaski i cienie. Obok wielu plusów jest pewien ogromny minus - czasem dopada samotność. Codzienność profesjonalnych piłkarzy podporządkowana jest bowiem rygorystycznym zasadom, treningom i... terminarzom. 

I tak na przykład teraz zawodnicy przebywają na Euro 2020, co wiążę się z faktem, że mogą opuścić pewne ważne prywatne wydarzenia. W niedawnym wywiadzie partnerka Jana Bednarka opowiadała, że przez swój zawód jej ukochany już nieraz nie mógł towarzyszyć jej podczas różnych uroczystości rodzinnych. Przyznawała, że bywają momenty, gdy brakuje jej bliskości Jana.

Reklama

Anna Lewandowska dobrze wie, o czym mówiła Julia Nowak. Ona sama już nie raz i nie dwa doświadczyła trudnej rozłąki z mężem, który musiał spełnić zawodowe obowiązki, co wiązało się z chwilowym rozstaniem z najbliższymi. 

22 czerwca Anna i Robert świętowali 8. rocznicę ślubu. Niestety, nie mogli celebrować jej razem, bowiem zawodnik przygotowuje się do meczu ze Szwecją. Ale kapitan reprezentacji Polski nie zapomniał o ważnej okazji i przygotował dla żony niespodziankę. 

Robert wysłał ukochanej wielki bukiet czerwonych róż. Ania pochwaliła się prezentem w mediach społecznościowych.

Wcześniej Lewandowski opublikował na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z żoną. Dodał też wymowny opis.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Lewandowska | Robert Lewandowski | Euro 2020
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy