Reklama
Reklama

Emocjonalnie rozwiedziona Joanna Krupa spaceruje po mieście. Już nie czuje się mężatką?

Joanna Krupa (43 l.) 5 lat po ślubie uznała, że jednak nie są z Douglasem Nunesem stworzeni dla siebie. W pozwie znalazła się wzmianka o „różnicach nie do pogodzenia”. Jak wynika z najnowszych zdjęć jurorki ”Top Model”, woli, pozbyła się już symboli nieudanego małżeństwa.

Joanna Krupa długo przymierzała się do założenia rodziny. 

Dwa małżeństwa Joanny Krupy

Z poprzednim mężem, Romainem Zago  zdecydowała się jedynie na zabieg pobrania i zamrożenia jajeczek w asyście ekipy magazynu „People”. Z czasem okazało się, że do Romaina nigdy nie miała stuprocentowego przekonania, co wyznała w wielu poniżających go wywiadach. 

Z poznanym na spacerze z psami Douglasem Nunesem modelka przyjęła zupełnie inne tempo. Już po miesiącu znajomości obiecała nowemu ukochanemu, że urodzi mu troje dzieci. W lipcu 2018 roku zawarli ślub w amerykańskim urzędzie stanu cywilnego, a 4 sierpnia przysięgli sobie miłość w krakowskim kościele. Było z tym trochę zamieszania, bo Krupa zorganizowała ceremonię na wzór amerykański, z chórem wykonującym utwór Beatlesów „All You Need Is Love”, za co oberwało jej się od księdza Daniela Wachowiaka, który wyjaśnił, że „Msza Święta to Golgota” i nie ma tam miejsca na żadną radość. 

Reklama

Krupa i Nunes: nagłe ochłodzenie relacji

W każdym razie, chociaż nie wiadomo, czy z powodu ślubnego repertuaru, małżeństwo nie przetrwało. Krupa, po pięciu latach zachwycania się Douglasem, nagle zaczęła chłodno nazywać go „ojcem swojego dziecka”. 

W międzyczasie bowiem zrealizowała jedną trzecią złożonej mężowi obietnicy i urodziła jedno spośród obiecanych mu trojga dzieci. 27 marca serwis „People” poinformował, że do sądu wpłynął już pozew rozwodowy, złożony przez Douglasa Nunesa. Ponoć znalazła się w nim wzmianka o „różnicach nie do pogodzenia”. 

Joanna Krupa znów czuje się singielką?

Teraz zaś fotoreporterzy sfotografowali Krupę, spacerującą po Los Anglese bez obrączki ani pierścionka zaręczynowego. Wcześniej nie rozstawała się z okazałym diamentem. To chyba oznacza, że emocjonalnie już nie uważa siebie za mężatkę.

Zobacz też:

Górniak zabrała głos ws. rozwodu Joanny Krupy. O wszystkim wiedziała wcześniej! [POMPONIK EXCLUSIVE]

Sensacyjne kulisy rozwodu Krupy. Dotarli do pozwu jej męża. To dlatego od niej odszedł!

Joanna Krupa rozstaje się z mężem! Wydała oficjalne oświadczenie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Krupa | Douglas Nunes | rozwód
Reklama
Reklama
Reklama