Reklama
Reklama

Elton John był o krok od tragedii. Pilot nie mógł podejść do lądowania!

Elton John (74 l.) przeżył chwile grozy. Prywatny odrzutowiec należący do gwiazdora aż trzykrotnie próbował wylądować awaryjnie na lotnisku Farnborough. Sytuacja była na tyle poważna, że na miejsce przybyła straż pożarna.

Elton John: incydent lotniczy

Elton John (posłuchaj!) uczestniczył w wyjątkowo stresującym incydencie. Piosenkarz leciał prywatnym odrzutowcem do Nowego Jorku, gdy niespodziewanie konieczne okazało się awaryjne lądowanie. Po około godzinie od wystartowania na wysokości ponad trzech tysięcy metrów doszło do awarii hydraulicznej. Na domiar złego panowały niesprzyjające warunki pogodowe. Wiatr zdecydowanie utrudniał manewry. Z doniesień "The Sun" wynika, że na lotnisko w Farnborough natychmiast przybyły zastępy strażaków, których zadaniem była pomoc w przeprowadzeniu akcji ratunkowej.

Reklama

Jeden ze świadków zdarzenia twierdzi, że odrzutowiec kilka razy podejmował próbę zejścia na ziemię. Samolot niebezpiecznie kołysał się przy tym z boku na bok. Złe warunki powodowały, że po pojawieniu się na pasie startowym samolot ponownie wzbijał się w powietrze. Ostatecznie wszystko zakończyło się pomyślnie i po trzech próbach odrzutowiec szczęśliwie wylądował. Nikomu nic się nie stało, ale widok był przerażający.

Elton John był o krok od tragedii

Gdy wiatr odrobinę osłabł, pilotowi udało się odpowiednio ustawić względem pasu i wylądować. Ludzie obecni na miejscu zdarzenia odetchnęli z ulgą. Z pewnością Elton John musiał przeżywać wyjątkowo stresujące chwile. Aż strach pomyśleć, co działo się wewnątrz maszyny. Pewien świadek stwierdził, że piosenkarz na pewno modlił się o bezpieczne lądowanie.

Sir Elton John miał wystąpić w Madison Square Garden w Nowym Jorku. Koncert wchodzący w skład trasy Farewell Yellow Brick Road na szczęście się odbył. Piosenkarz wsiadł do innego samolotu, ponieważ zależało mu, aby występy zaplanowane na 22 i 23 lutego doszły do skutku. Pomimo traumatycznych przeżyć, zrobił co w jego mocy, aby nie zawieść fanów.

Zobacz też:

Paulina Krupińska komentuje dramę z Anną Lewandowską! Co było w tajemniczym sms-ie?!

Jakub Rzeźniczak i Magda Stępień nie zaznają spokoju. Ohme wznawia temat

Księżna Charlene wciąż nieobecna! Co dzieje się z księżną Monako?

Ukraina. Sztab: minionej doby prawie 100 wrogich ostrzałów w Donbasie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Elton John
Reklama
Reklama
Reklama