Reklama
Reklama

Jakub Rzeźniczak i Magda Stępień nie zaznają spokoju. Ohme wznawia temat

Małgorzata Ohme (42 l.) zabrała głos w sprawie sytuacji Magdaleny Stępień i Jakuba Rzeźniczaka. Dziennikarka powiedziała, co sądzi o aferze, która rozpętała się w sieci po założeniu zbiórki na leczenie małego Oliwierka. Jej słowa dolewają oliwy do ognia!

Magdalena Stępień: choroba syna

W ostatnim czasie afera związana z budzącą liczne kontrowersje zbiórką Magdaleny Stępień nieco przycichła. Po tym, jak modelka po raz kolejny zniknęła z mediów społecznościowych, stało się jasne, że zamierza skupić się wyłącznie na leczeniu chorego na nowotwór Oliwiera. Dzięki zebranym środkom chłopiec będzie miał większe szansę na zwycięstwo z podstępną chorobą.

Wiele osób nadal nie może zaakceptować, że zarabiający gigantyczne sumy Jakub Rzeźniczak nie zdecydował się wesprzeć w potrzebie własnego dziecka. Internauci zarzucają piłkarzowi, że to on powinien opłacić leczenie, a nie pozwalać, aby jego była partnerka musiała prosić o wsparcie w sieci. Gdy Rzeźniczak w końcu zabrał głos, wszyscy byli zdumieni. Ojciec Oliwiera stwierdził bowiem, że dziecko może być leczone w Polsce. Przypomnijmy, że wcześniej Magdalena Stępień informowała, że przeprowadzenie terapii w kraju wiąże się z zaledwie 2-procentowym prawdopodobieństwem powodzenia.

Reklama

Teraz do dyskusji włączyła się Małgorzata Ohme. W wywiadzie udzielonym serwisowi Jastrząb Post powiedziała, co sądzi o wydarzeniach z udziałem Stępień i Rzeźniczaka. Dziennikarka zaskoczyła nieprawdopodobną szczerością.

Małgorzata Ohme: zbiórka na leczenie

W wywiadzie dla serwisu Jastrząb Post Małgorzata Ohme odniosła się do licznych komentarzy ze strony internautów. Stwierdziła, że są one zupełnie niepotrzebne. Co więcej, dziennikarka oświadczyła, że sama również nie dysponuje tak pokaźnymi środkami, które byłyby w stanie pokryć leczenie w przypadku ewentualnej, ciężkiej choroby jej pociech.

Dziennikarka przyznała, że i ona dość często mierzy się z nieprzychylnymi komentarzami ze strony internautów. Ohme w przeszłości angażowała się w zbiórkę pieniędzy, która niestety nie spotkała się z akceptacją społeczeństwa. Ludzie podważali jej zasadność.

Zobacz też:

Zenek Martyniuk nie chce mieszkać w Warszawie. To Podlasie gra mu w duszy!

Adele jest w ciąży? Amerykański tabloid przekazał cudowną wiadomość

Rhian Sugden w drapieżnym wydaniu! Body podkreśliło wszystkie atuty gwiazdy!

Koronawirus w Polsce. Ile nowych przypadków? Dane Ministerstwa Zdrowia, środa, 23 lutego

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Ohme | Magdalena Stępień | Jakub Rzeźniczak
Reklama
Reklama
Reklama