Reklama
Reklama

Paulina Krupińska komentuje dramę z Anną Lewandowską! Co było w tajemniczym sms-ie?!

Paulina Krupińska (34 l.) opowiedziała, co zawierała wiadomość sms od Anny Lewandowskiej, której odczytania publicznie się domagała. W związku z tym postanowiła również wystosować przeprosiny i to nie tylko do Lewej!

Niedawno media zainteresował temat zignorowanej wiadomości od Anny Lewandowskiej przez Paulinę Krupińską. Nie jest tajemnicą, że celebrytki od dawna się przyjaźnią. Teraz prezenterka "Dzień dobry TVN" opowiada w rozmowie z Jastrząb Post, jak się poznały i jak na początku wyglądała ich relacja.

Paulina Krupińska otworzyła się również na temat dramy z nieodczytaną wiadomością sms od znanej trenerki. Anna Lewandowska miała wysłać celebrytce wiadomość, na którą ta nie odpowiedziała. Widocznie zirytowana trenerka postanowiła publicznie domagać się odpowiedzi. W mediach społecznościowych, tak aby wszyscy widzieli, napisała:

Reklama

Wiele osób zastanawiało się, co takiego znalazło się w tej wiadomości, że gwiazda publicznie domagała się odpowiedzi. Na to pytanie Paulina Krupińska również postanowiła odpowiedzieć. Okazuje się, że nie tylko swojej znanej koleżance nie odpisuje na wiadomości.

Kim jest Paulina Krupińska?

Paulina Krupińska-Karpiel urodziła się 22 czerwca 1987 roku w Piastowie. Ukończyła studia na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. W 2004 roku zwyciężyła w konkursie Foto Models Poland, co otworzyło jej drogę do dalszej kariery w modelingu. W 2012 roku zdobyła tytuł Miss Mazowsza, a później wygrała wybory Miss Polonia, dzięki czemu reprezentowała Polskę w wyborach Miss Universe 2013, uzyskując wówczas tytuł Miss Photogenic. Od 2020 roku prowadzi program "Dzień dobry TVN". W 2018 roku wyszła za mąż za Sebastiana Karpiela-Bułeckę. Mają córkę Antoninę i syna Andrzeja.

Zobacz też:

To koniec przyjaźni?! Krupińska zignorowała wiadomość Lewandowskiej!

Adele jest w ciąży? Amerykański tabloid przekazał cudowną wiadomość

Sylwia Bomba tak bawi się na feriach, Pokazała zdjęcie w bikini

Nowe przypadki koronawirusa. Dane Ministerstwa Zdrowia

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Lewandowska | Paulina Krupińska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy