Reklama
Reklama

Ela Romanowska pluska się w wodzie. Wybrała polskie morze

Elżbieta Romanowska (39 l.) to jedna z bardziej charakterystycznych aktorek w Polsce. Gwiazda nie może narzekać na brak pracy. Niedawno prowadziła Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie. Całe wydarzenie można było oglądać w telewizji Polsat. 39-latka postanowiła trochę odpocząć i w związku z tym wyjechała na krótki urlop do Trójmiasta.

Elżbieta Romanowska sympatię i uznanie fanów zdobyła dzięki roli w serialu np. "Barwy szczęścia", a także jako prowadząca wiele telewizyjnych show. Aktorka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie pokazuje internautom prywatną stronę swojego życia. Niedawno 39-latka wybrała się na urlop, z którego zrobiła obszerną relację na Instagramie.

Reklama

Elżbieta Romanowska w skąpym kostiumie pluska się w wodzie

Elżbieta Romanowska ostatnie dni wakacji postanowiła spędzić nad wodą. Gwiazda wskoczyła w skąpy kostium kąpielowy i popędziła na plażę korzystać z ostatnich ciepłych promieni słonecznych. Gwiazda nie byłaby sobą, gdyby nie dodała na swoje instagramowe konto obszernej relacji z tego wypadu. Okazuje się, że aktorka wcale nie planowała wyjazdu i wyszedł on spontanicznie.

"Kocham takie spontaniczne wypady. Jeszcze w piątek pracowałam, miałam nocne zdjęcia, a już w sobotę raniutko siedziałam w pociągu do Trójmiasta. Słoneczko pięknie świeciło, woda cieplutka aż się nie chciało wychodzić. Godzinny rejs z Gdyni na Hel, relax w wodzie i ja plaży, piękny zachód słońca, o na koniec odwiedziny w Sopocie i powrót do domu. Jeśli najdzie Was ochota na taki spontaniczny wypad gdziekolwiek, nie wahajcie się. Takie momenty są bezcenne. Ukochuje Was mocno i życzę cudownego dnia" - napisała Romanowska na swoim instagramowym koncie.

Oczywiście nie obyło się bez komentarzy wiernych fanów Romanowskiej. Większość pochwaliła jej spontaniczny wypad, a także skomplementowała roznegliżowane zdjęcia.

"Elżbieto wyglądasz olśniewająco"

"Na spontanie najlepiej"

"Cudownie" - pisali zachwyceni internauci.

Elżbieta Romanowska - życie prywatne i kariera

Elżbieta Romanowska urodziła się 4 czerwca 1983 roku w Głogowie. Od drugiego roku życia mieszkała w Szczecinie. Jest absolwentką szczecińskiego XVI LO, a także Wydziału Aktorskiego we Wrocławiu Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie.

Od 1999 do 2001 roku występowała w musicalach wystawianych przez Operę na Zamku w Szczecinie. Grała w gdyńskim teatrze muzycznym w Jesus Christ Superstar. W 2008 roku zajęła szóste miejsce w czwartej edycji programu "Jak oni śpiewają".

Do 2015 roku pracowała w teatrze muzycznym Capitol we Wrocławiu. Współpracowała też z Teatrem Współczesnym we Wrocławiu, Teatrem Piosenki we Wrocławiu, Teatrem im. Juliusza Słowackiego w Krakowie.

W 2016 roku zajęła drugie miejsce w piątej edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" i poprowadziła drugi sezon programu "Grzeszki na widelcu".

Od 2020 do 2021 roku była gospodynią programu rozrywkowego TVP2 "Anything Goes. Ale jazda!".

Zobacz też:

Elżbieta Romanowska powiedziała "tak"!

Festiwal Mrągowo 2021. Klaudia Halejcio jako panna młoda wystąpi na Festiwalu Weselnych Przebojów w Mrągowie

Wyciekły kolejne nazwiska w "Fort Boyard"! Pawlikowska, Kajra ze Sławomirem i... wielu innych.

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy