Reklama
Reklama

Ela Romanowska przekazała smutne wieści na antenie TVP! W studio zapanowała cisza!

Elżbieta Romanowska kilka dni temu wyznała swoim fanom, że przeżywa bardzo trudne chwile, ale nie chciała wdawać się w szczegóły. Niespodziewanie aktorka pojawiła się w niedzielnym wydaniu "Pytania na śniadanie", gdzie wyjawiła, co dokładnie się wydarzyło...

Elżbieta Romanowska zyskała wielką popularność dzięki roli w hitowym serialu "Ranczo". Potem jej kariera nabrała jeszcze większego tempa. Dziś widzowie mogą ją oglądać chociażby w polsatowskiej "Pierwszej miłości".

Aktorka znana jest z dużego poczucia humoru i dystansu do siebie. Ostatnio jednak przyznała, że aktualnie nawet jej trudno się uśmiechać.

Gwiazda pilnie strzeże dostępu do swojego życia prywatnego. Długo ukrywała chociażby, że nie jest już singielką. Dopiero w momencie, gdy ukochany jej się oświadczył, pochwaliła się tym fanom. Nic więc dziwnego, że to ostatnie wyznanie tak mocno zaniepokoiło jej fanów.

Reklama

Elżbieta Romanowska przeżywa trudne chwile

Jakiś czas temu na swoim Instagramie zamieściła jednak mniej radosny wpis. Tajemniczo wyznała, że w jej życiu dzieje się ostatnio sporo "negatywnych i przykrych rzeczy". 

"Jestem raczej pozytywną osobą. U mnie szklanka raczej zawsze jest do połowy pełna! Ale ostatnio dzieje się u mnie tyle negatywnych i przykrych rzeczy, że nawet mi ciężko się uśmiechać! Dlatego tym bardziej dziękuję wam za tyle dobrych słów pod postami, które zostawiacie!" – napisała, nie ujawniając jednak, co właściwie się wydarzyło. 

Niespodziewanie nieco więcej wyjawiła w "Pytaniu na śniadanie", gdzie zaproszono ją, by opowiedziała, jak zamierza spędzać walentynki. Prowadzący raczej nie spodziewali się, że aktorka podzieli się z widzami tak smutnymi informacjami.

Romanowska przyznała bowiem, że tegorocznego święta zakochanych raczej nie spędzi w radosnej atmosferze. Nie chodzi jednak o problemy w związku. W jej domu rodzinnym doszło bowiem do dramatu...

Romanowska wierzy, że wszystko dobrze się skończy

Ukochany tata Eli w poważnym stanie trafił do szpitala. Stąd ten niepokojący wpis Romanowskiej i ograniczona aktywność w social mediach. 

Na szczęście świetni lekarze zrobili wszystko, by pomóc tacie aktorki. Nie powrócił on jeszcze do pełni zdrowia i nadal przebywa w szpitalu, ale córka wierzy, że niebawem wróci do domu...

"Chciałabym bardzo gorąco pozdrowić mojego tatę, który teraz akurat jest w szpitalu i na pewno mnie ogląda. Tatuś, kochamy cię bardzo i wracaj do nas szybko" - wyznała na wizji Ela, a w studio TVP zapanowała cisza. 

Plejada skontaktowała się z Romanowską, by dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat. Aktorka nie chciała jednak wdawać się w szczegóły, bo "to jej sprawa prywatna".

Tacie Elżbiety życzymy zatem szybkiego powrotu do zdrowia!

Zobaczcie również:

Anna Mucha nie została wpuszczona do restauracji w Berlinie! Co się stało!?

Marta Manowska i Robert Bodzianny nie są już razem! Smutny finał głośnego romansu

Daphne Joy gotowa na walentynki. Niedawno miała inny powód do świętowania!

Waldemar Kraska: Piąta fala w odwrocie. Nowych przypadków mniej niż tydzień temu

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Elżbieta Romanowska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy