Reklama
Reklama

Edyta Pazura zapytana wprost o bardzo prywatną sprawę. Nie wahała się odpowiedzieć

Bycie dzieckiem jednej z najbardziej rozpoznawalnych par w Polsce na pewno nie jest proste.

Edyta Pazura, żona Cezarego Pazury, podkreśla, jak ważne jest dla nich, by chronić prywatność swoich dzieci. Choć obecność w mediach społecznościowych jest nieunikniona, starają się z mężem nie relacjonować codziennego życia dzieci, chroniąc je przed presją popularności. Jeden z internautów zapytał ją wprost, czy ich pociechy doświadczają nieprzyjemności związanych ze sławą. 

Reklama

"Nie, ale my też nie relacjonujemy życia naszych dzieci w internecie. Staramy się je chronić. Oczywiście pokazujemy je, chwalimy, ale ich życie zawsze pozostanie dla nich" - szczerze i rozsądnie odpisała Edyta.

Narodzi się aktorski klan Pazurów? Będą jak Królikowscy?

Cezary Pazura to postać ikoniczna w polskim kinie. Od lat na ekranie, od lat w sercach Polaków. Jednak życie aktora to nie tylko role filmowe, ale też rola ojca. I choć wielu zastanawia się, czy dzieci Pazura pójdą w ślady ojca, przyszłość ma swoje tajemnice.

Z jednej strony mamy Anastazję, najstarszą córkę Cezarego, która nie zdecydowała się na drogę aktorską. Z drugiej — młodsze dzieci aktora, które jeszcze szukają swojej drogi w życiu. Cezary w jednym z wywiadów przyznał, że trudno jest przewidzieć, jaką ścieżkę wybiorą jego dzieci. Na razie próbują różnych rzeczy, a decyzja o przyszłości będzie przede wszystkim ich wyborem.

Cezary i Edyta Pazurowie wybrali miłość pomimo plotek

Miłość Cezarego i Edyty była tematem wielu plotek. Różnica wieku była przez wielu internatów i dziennikarzy komentowana i krytykowana. Jednak miłość, jaką obydwoje do siebie czują, pokazała, że prawdziwe uczucie nie zna granic, wieku ani przesądów. Dziś, po latach są razem, szczęśliwi, wychowując trójkę wspaniałych dzieci, które w przyszłości na pewno podbiją świat — każde na swój sposób.

Zobacz też:

Edyta Pazura bezceremonialnie podsumowała Lewandowskich. Takich słów nikt się nie spodziewał

Edyta Pazura chwali się metamorfozą. Zdecydowała się na radykalne cięcie

Edyta Pazura wyjawiła prawdę o czwartym dziecku z Cezarym. To nie są już plotki

Cezary Pazura zdradził sekret "13 posterunku". Nie do wiary, co wyjawił po latach

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Cezary Pazura | Edyta i Cezary Pazura | Edyta Pazura
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy