Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Edyta Pazura rozczarowana wakacjami w Turcji

Niedawno na wakacje w Bułgarii narzekała Pati Sołtysik, żona Andrzeja Sołtysika. Teraz z urlopu nie jest zadowolona Edyta Pazura. Co poszło nie tak?

Celebrytka wybrała się z mężem Cezarym i trójką dzieci do Turcji, by odpocząć po niedawnych wakacjach na Cyprze. Zatrzymała się w hotelu poleconym przez biuro podróży. Niestety, warunki, w jakich przyszło jej nocować, nie są satysfakcjonujące. Poinformowała o tym w swoim najnowszym wpisie na Instagramie.

Reklama

"Pocałunki moich dzieci to chyba jedyne miłe wspomnienie, które przywiozę ze sobą do Polski z Turcji, a na pewno z tego hotelu" - pisze Edyta.

"Ciekawa jestem jakie są wasze wrażenia? Na szczęście wieczorami piszę post o Cyprze i wracam myślami do miejsca, które mnie zauroczyło i zaczarowało".

Pod postem internauci zaczęli pocieszać Edytę, sugerując jej, by następnym razem wyjechała na własną rękę, bez pomocy biura podróży. Zalecili również przed urlopem "czytanie opinii o hotelach ze zrozumieniem".

Na szczęście Edyta może wspominać niedawny urlop na Cyprze, który okazał się strzałem w dziesiątkę. W sieci możemy zobaczyć kilka prywatnych zdjęć. Edyta chętnie pokazuje również swoje pociechy.


pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje