Reklama

Reklama

Edyta Pazura poruszyła kontrowersyjny temat i już wie: „Czeka mnie wysyp gróźb i wyzwisk”

Edyta i Cezary Pazurowie należą do grona osób, które szczepiły się na covid i mówiły o tym otwarcie. Żona aktora wróciła do tematu w swoim najnowszym podcaście, wypowiadając się dosadnie o antyszczepionkowcach oraz wyznawcach teorii spiskowych.

Edyta Pazura: początki w show-biznesie

Edyta Pazura już dawno przestała być tylko żoną Cezarego. Od kilku dobrych lat sama działa w show-biznesie, a obecnie prowadzi swoją firmę oraz jest influencerką. To właśnie na Instagramie podejmuje wiele ważnych tematów, jak edukacja czy wychowanie dzieci. Ostatnio głośno było o tym, że wypisała córkę z polskiej szkoły.

Teraz z kolei w swoim podcaście podjęła temat szczepień, który nadal budzi wiele emocji. Nieustraszona Edyta Pazura postanowiła jednak włożyć kij w mrowisko.

Reklama

Edyta Pazura ostro o antyszczepionkowcach

W opisie odcinka już na wstępie pyta, jak to jest, że nikt nie podnosi larum z powodu umieralności milionów Polaków z powodu alkoholu, "a szczepionka przeciwko COVID-19, która finalnie uratowała już ponad 20 mln istnień na świecie jest podobno czystym złem?"

Edyta Pazura odniosła się również do hasztagu, który w ostatnim czasie stał się modny, a który nawiązuje do rzekomych zgonów z powodu przyjęcia szczepionki przez młode osoby. Żona aktora kontruje to, przywołując statystyki przeczące tej teorii.

Następnie dosadnie rozprawia się z osobami siejącymi wszelakie teorie spiskowe, zwłaszcza te dotyczące kwestii zdrowotnych. Edyta Pazura nie ma nic przeciwko, jeśli ktoś wierzy w "lewoskrętną witaminę C za 200 zł, która nie istnieje". Zwraca jednak uwagę, że taka ślepa wiara może się przerodzić w coś gorszego, a nawet niebezpiecznego!

"Jeżeli jednak zmienia się to w fanatyzm i stajesz się niebezpieczny dla innych, to nie ma na to zgody" - czytamy.

Następnie wyjaśniła, że spodziewa się ostrej krytyki, choć jest już do niej przyzwyczajona. Zdarzało jej się nawet dostawać groźby śmierci!

"Czeka mnie nowy wysyp gróźb i wyzwisk. No trudno... Jakoś to przeżyję" - kończy.

Zobacz też:

Edyta Pazura w centrum afery po ślubie Rafała Zawieruchy. Poszło o ubiór

Cezary Pazura uciekł przed Wszystkimi Świętymi na wakacje? Tak bawi się z rodziną!

Edyta Pazura pokazała się w piżamce. Uwagę zwracają stopy. "Ale dłuuuugie"


 

 

 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Edyta Pazura | Cezary Pazura

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy